Wpis z mikrobloga

Ben Shapiro wyjaśnia studentce, że chłopcy to nie dziewczynki
Czy tożsamość płciowa jest niezależna od płci biologicznej? Ben Shapiro rozmawia ze studentką o zaburzeniu tożsamości płciowej. Znalezisko: https://www.wykop.pl/link/4382529/ben-shapiro-wyjasnia-studentce-ze-chlopcy-to-nie-dziewczynki/

#kultura #wojnaidei #usa #ciekawostki #psychologia #biologia

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o kolejnych materiałach z Wojny Idei, to zapraszam do zapisywania się na mirkolistę: https://mirkolisty.pvu.pl/list/DoBifrw1p2Ab1WSw
wojna_idei - Ben Shapiro wyjaśnia studentce, że chłopcy to nie dziewczynki
Czy tożsa...
  • 7
Wołam zainteresowanych (18) z listy Wojna Idei
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @wojna_idei @MagnaPomerania @sorek @vvertoi @Hans_Landa @Gumaa @zguba @Mtz17 @rower12 @Lawrence_z_Arabii @TAKATAKATAKATAKATAKATAKATAKATAKA @ryfik90 @Mannaz_Isaz_Raido_Kaunan_Othala @Akwinata @Msky85 @Amarantus_Ekspandowany @Al-3_x @archi888
Ja się utożsamiam np z wzorową studentką, a wykładowcy mają to w doopie i dalej stawiają trójki ;_; Echh, jak żyć.

Niemniej jednak coś kojarzę, że "płeć mózgu" może się różnić od płci sugerowanej przez wygląd zewnętrzny. Ale ręki sobie nie dam uciąć.
@Loleczek19: Mówisz, że WSZELKIE badania psychologów i biologów wykazują brak zależności między tożsamością płciową a płcią biologiczną? To chyba za bardzo siedzisz w gender studies (które - oczywiście! - będą wykazywać brak takowej korelacji - dzięki temu się utrzymują!), bo jakbyś tak trochę więcej poczytał, to spokojnie byś coś znalazł:
1
2
3
4
5
6
7
8
9

I naprawdę nie wiem, po co dodałeś ten filmik. Destiny to przede
@Felidiusz: Po pierwsze - jeśli chcesz się odnosić tylko do formalnego wykształcenia, to w takim razie argumenty Bena Shapiro powinny być a zutomatu odrzucone, bo skończył prawo a nie biologię. Ale myślałem, że jesteśmy poważnymi ludźmi i nie odrzucimy ich tylko dlatego, że nie mają jakiegoś papierka.

Po drugie - wrzucam tutaj Destiny, bo prezentuje ten sam poziom argumentacji co cała gromadka pokroju Lauren Southern, Nick Fuentes i ich koledzy. Problem
@Loleczek19: Podniosłem argument jego wykształcenia w poszukiwaniu powodu, dla którego dodałeś Destiny, bo dla mnie on pasuje do dyskusji jak pięść do nosa. Może więc zostawmy go już, bo nie o niego się tu rozchodziło.

Link pierwszy nie udowadnia tylko, że mężczyźni są silniejsi i bardziej agresywni, to by było za proste. Wystarczyło zagłębić się w tekst. Mężczyźni z większą muskulaturą mają tendencję do obierania pewnych poglądów politycznych (choćby na redystrybucję