•  

  Pytanie do wszystkich specjalistów od #automatykadomowa i #smarthome :
  Mam bramę garażową z napędem i nierzadko zdarza się, że przycisk na pilocie wciśnie się gdzieś w kieszeni i brama się otwiera. Garaż stoi otwarty i niepotrzebnie kusi. Wymyśliłem sobie, że założę jakiś czujnik, którego stan mógłbym odczytać po wifi w apce na telefonie.
  I tu moje pytanie: co możecie polecić? Przydałaby się możliwość ustawienia powiadomień np. jak drzwi są otwarte dłużej niż 5 min. Dodatkowo myślałem nad przekaźnikiem sterowanym przez apkę, podpiętym do wejścia napędu tak, żeby można było zdalnie zamknąć garaż.
  Od razu do głowy przyszło mi #xiaomi. Nada się? Jakaś alternatywa w dobrej cenie?

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Kontrmanifestacja marszu równości w #bialystok, znowu przyszli sami faceci, więc wychodziłoby na to że to jest główna parada.

  #neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #heheszki #polska #homoseksualizm #lgbt

  odpowiedzi (28)

 • odpowiedzi (18)

 • avatar

  Mirki, co mnie akcja dziś spotkała z Klientem. Pan ma u mnie dwie stronki, w połowie miesiąca kończyła się ważność domeny. Faktura wystawiona na początku miesiąca. Oczywiście nie została opłacona w terminie (tak jak i poprzednie, ta sama historia od paru lat z tym Panem).
  W związku z tym nie opłaciłem domeny i jest ona w trakcie tzw. wygaszania. Czyli jeszcze nie można jej przejąć, ale domena już nie działa w przeglądarce. Jeżeli w ciągu 14 dni się jej nie opłaci, to wpada ona do sprzedaży i każdy może sobie ją zarejestrować.
  Pan chyba nie był tego świadomy, bo nic się nie odzywał (a najczęściej Klienci budzą się tego samego dnia, gdy ich strona przestanie działać), dlatego w dobrej wierze wysłałem dziś SMS w celu przypomnienia tematu.
  Odpowiedź załączam.

  W komentarzu dalsza część rozmowy.

  #zalesie #rakcontent #informatyka #biznes
  pokaż całość

  odpowiedzi (65)