Wpis z mikrobloga

Mirki Potrzebuję pomocy Mam ci ja taki rower. Problem polega na tym że nogę mam za słabą i chciałbym zmienić korbę na mniejszą. Chciałby założyć korbę shimano 105 tylko nie mam pewności czy będzie pasować.


I teraz pytanie czy trzeba wymienić w mojej ramie support (suport mam pressfit ale jakaś skręcana wersja). Chciałby tą obecną korbę sprzedać i nie chcę nikogo wprowadzić w błąd nie wiem jak ją opisać.

więcej zdjęć korby.

#rower #szosa #suport #shimano #sram #mechanikrowerowy
Pobierz stamart - Mirki Potrzebuję pomocy Mam ci ja taki rower. Problem polega na tym że nogę...
źródło: comment_BX3spFp59cQWNwk2mHzm6JFp81SiLuuh.jpg
  • 26
@stamart: zapewne kupiłeś go niedawno i chcesz jeździć nim jak na poprzednim... zacznij od przyzwyczajenia się do nowego, wybieraj prostsze trasy, nie forsuj się, zwiększ wytrzymałość 2 tygodnie i łydki się oswoją, a za 2 m będziesz śmigał szybciej niż na poprzednim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@HHHHHH: zrobiłem już w tym roku 4kkm. Korba jest za duża przez co musiałem dać większą kasetę. To z kolei powoduje że mam większe dziury. Na tej korbie jestem w stanie pedałować przy prędkości 70km/h przez co jak mam duży blat to praktycznie nie używam 5ciu małych zębatek. Nogi już bardziej nie wyrobię. A dziury w kadencji doprowadzają mnie do szału.