•  

  Tyle starań żeby pojechać do Rosji. Kombinowanie z urlopem, proszenie kolegów żeby pomogli ogarnąć kilka spraw, których nie zdążysz już załatwić. Porzucenie planu zakupu nowej meblościanki, bo to wycieczka życia, impreza raz na cztery lata, cały świat na to patrzy. To jest tak blisko, że lepszej okazji nie będzie. Jedziesz kurwa do ruskich. Soczi, wspaniałe miejsce, to tu stacjonują nasze orły. Nie masz czasu napawać się widokami, wypadałoby zdobyć jakiś autograf. Chuj z tego, nie dopchasz się. Przyjechałeś te kilka dni wcześniej żeby poczuć atmosferę, pożyć tym wielkim świętem. Wpierdalasz tylko parówki i zapijasz herbą z termosu, bo z kasą cienko, a jeszcze musisz kupić kilka gadżetów. Nadchodzi ten dzień, wyczekiwany od lat, kiedy wreszcie zaczną spełniać się marzenia. I co? I co kurwa? ZŁOTO! ZŁOTO Kurwa!!! Złoty medal, a za dwa dni KURWA drugi!!! Wspaniała impreza, wielki wyczyn Kamila Stocha, a olimpiada zimowa w Soczi zostanie ze mną na zawsze.

  #heheszki #niewiemczybyloaledobre #mundial

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Witajcie mirki
  Z okazji 5 urodzin Gearbest mam dla Was kolejne #rozdajo #golarka #sowhite #xiaomi i pod recenzją Xiaomi Mi9 2 sztuki #miband3 #miband

  **Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy zaplusować wpis i napisać komentarz **

  Losuje za pomocą mirkolos po 25.03.2019

  Do wygrania Golarka Xiaomi So White ES3. A w recenzji przy okazji Gearbest dorzuca2x Xiaomi Mi Band 3, ale to już na zasadach z wideo więc zapraszam do obejrzenia jak interesuje was tylko konkurs to w opisie macie zasady :)
  ----------------------------------------------------------
  Recenzja wideo Xiaomi Mi 9 na YouTube + konkurs na 2x Xiaomi Mi Band 3 KLIK
  ----------------------------------------------------------
  GRUPA CHIŃSKIE PROMOCJE NA FACEBOOK: KLIK

  Urodzinowe promocje Gearbest tutaj KLIK
  Jutro tj. 21.03 podobno mają być najlepsze promo :) Mam nadzieję że uda się złapać coś dobrego.

  Jeżeli możecie zostawcie suba na kanale.

  Zapraszam do udziału i życzę powodzenia.
  Pozdrawiam :)

  pokaż spoiler #chinaunboxing #polskiyoutube #technologia #xiaomilepsze #zadarmo #gearbest #gb321 #gearbestanniversary


  pokaż spoiler Sponsorem nagród jest Gearbest :)
  https://pl.gearbest.com/promotion-SHOPPING-GUIDE-special-4368.html
  https://www.gearbest.com/electric-shavers/pp_009853242107.html
  https://pl.gearbest.com/activity-321-anniversary-sale.html
  pokaż całość

  odpowiedzi (399)

 • avatar

  Jakby się ktoś zastanawiał nad wyborem ścieżki kariery, nie dysponował żadnymi specjalnymi umiejętnościami, a mimo to chciał zarabiać dużo pieniędzy, to polecam zostać kierowcą. Można odpierdalać dowolne cyrki, a i tak potem ktoś was gdzieś zatrudni, bo mu auto stoi.

  Sytuacja z dzisiaj: Kierowca miał ruszyć o 9:30, co sam ze mną wczoraj ustalił, bo towar był do dostarczenia dla klienta na określony termin. Wszystko z zachowaniem norm czasu pracy i odpoczynku.

  O 10:00 jeszcze nie jechał, więc zadzwoniłem, ale się nie dodzwoniłem. Termin zagrożony, chociaż jeszcze jest trochę luzu, nie panikuję.
  10:15 dzwonię znowu, bardziej z ciekawości. Znowu nic.
  W sumie do 12:00 dzwoniłem kilkadziesiąt razy na oba telefony. Jaśniepan nie odebrał.
  Po 12:00 napisał na messengera z pretensjami, że się zatruł i całą noc rzygał, a poszedł spać nad ranem, a nie tak po prostu zaspał bez powodu. Dlaczego nic nie powiedział, ani nie napisał? "Bo nie". Tyle razy stawał przed holenderską granicą, bo musiał rzygać, że przecież to powinno być dla mnie jasne, że coś było nie tak. Sprawdziłem GPS. Przejeżdżał przez parkingi, a na żadnym się nie zatrzymał, po prostu szukał miejsca. Powiedziałem mu tylko, że powinien był mnie poinformować, bo mam przez niego masę nieprzyjemności w związku z niedotrzymaniem terminu. Jego odpowiedź: "A z resztą już mam kurwa tego dosyć wszystkiego. Tylko pierdolony termin się Liczy A czlowiek nic". Wyśmiałem go i powiedziałem, że jak się coś zawali, to trzeba umieć się do tego przyznać, a jego ton i pretensje w moją stronę są nie na miejscu." Odpisał tylko "Jadę do apteki czy ci się to podoba czy nie". Nie pojechał, tak jak myślałem xD

  Teraz hit: "Po roku czasu pracy powinieneś wiedzieć że u mnie się nic nie dzieje bez przyczyny skoro tego nie zauważyłeś to niestety ja swoją wartość jako pracownika znam. Idziesz na wypowiedzenie za porozumieniem stron czy mam robić te trzy miesiące".

  No i chuj, wygląda na to, że wyrządziłem mu jakąś krzywdę i w związku z tym moja bezduszność i niekompetencja zostanie ukarana jego odejściem xDDD

  Dojechał wreszcie, dostał informację, że go nie rozładują i podsumował to w sposób widoczny na picrel xDDD

  10/10 za styl w odchodzeniu z dziad transu xDDD Może tym razem znajdę kogoś normalnego.
  #bekaztransa #nieaktdzk #pracbaza #patologiazewsi #bekazpodludzi
  pokaż całość

  odpowiedzi (79)

 • avatar

  1500kg cementu kosztuje 708zł, i nie wnosimy na 4 piętro XD #leroymerlin #budujzwykopem #humorobrazkowy

  odpowiedzi (75)