•  

-----------------------------------------------------------------------------
    Zegarek BOBO BIRD WK18
    -----------------------------------------------------------------------------

LINK: Zegarek BOBO BIRD WK18
    CENA W DNIU ZAKUPU: 13.63 USD

DATA ZAMÓWIENIA: 2018-05-29
    DATA OTRZYMANIA: 2018-06-15

OCENA: ★★★★★★★☆☆☆

OPIS:
    Hej, już kiedyś pisałem na wykopie, że prowadzę prosty kanał, w którym pokazuje zegarki kupione na Aliexpress.
    Teraz sprawdzam działanie tagu itemyzchin przez dedykowaną aplikację :P ale postaram się w ten sposób opowiedzieć o każdym kolejnym zakupie w przyszłości.
    Ostatnio kupiłem w miarę fajny zegarek - w części drewniany - od Bobo Bird. Przez moje ręce przeszło już kilka drewnianych zegarków tego producenta. Ten nie jest najfajniejszy, ale nie jest też tym najgorszym :P Jeśli się komuś podoba, mogę śmiało polecić. Z samą firmą też miałem ciekawe perypetie, bo po moim filmiku zmienili jedną rzecz w produkcji zegarków dzięki czemu moim zdaniem lekko zyskali na jakości.
    Więcej filmików znajdziecie na moim kanale, będę bardzo wdzięczny za suby, bo wujek Youtube wyłączył mnie jakiś czas temu z programu, z którego kapało mi trochę drobnych na kolejne zegarki. Pozdrowienia! #aliexpress #zegarki

#itemyzchin

Post dodany za pomocą narzędzia: itemyzchin.ct8.pl

źródło: youtube.com