•  

  -----------------------------------------------------------------------------
  Zegarek BOBO BIRD WK18
  -----------------------------------------------------------------------------

  LINK: Zegarek BOBO BIRD WK18
  CENA W DNIU ZAKUPU: 13.63 USD

  DATA ZAMÓWIENIA: 2018-05-29
  DATA OTRZYMANIA: 2018-06-15

  OCENA: ★★★★★★★☆☆☆

  OPIS:
  Hej, już kiedyś pisałem na wykopie, że prowadzę prosty kanał, w którym pokazuje zegarki kupione na Aliexpress.
  Teraz sprawdzam działanie tagu itemyzchin przez dedykowaną aplikację :P ale postaram się w ten sposób opowiedzieć o każdym kolejnym zakupie w przyszłości.
  Ostatnio kupiłem w miarę fajny zegarek - w części drewniany - od Bobo Bird. Przez moje ręce przeszło już kilka drewnianych zegarków tego producenta. Ten nie jest najfajniejszy, ale nie jest też tym najgorszym :P Jeśli się komuś podoba, mogę śmiało polecić. Z samą firmą też miałem ciekawe perypetie, bo po moim filmiku zmienili jedną rzecz w produkcji zegarków dzięki czemu moim zdaniem lekko zyskali na jakości.
  Więcej filmików znajdziecie na moim kanale, będę bardzo wdzięczny za suby, bo wujek Youtube wyłączył mnie jakiś czas temu z programu, z którego kapało mi trochę drobnych na kolejne zegarki. Pozdrowienia! #aliexpress #zegarki

  #itemyzchin

  Post dodany za pomocą narzędzia: itemyzchin.ct8.pl

  źródło: youtube.com

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Najlepsze wesele na jakim byłem, to wesele mojej kuzynki Joanny z pod Białegostoku xD Młodzi wynajeli auto i pojechali do ślubu kultowym już rekinem (auto marki BMW, model e24)

  Zaraz po dziewietnastej, jak już goście byli po pierwszym kielichu, pan młody wymknął się z sali i gdzieś znikł xD świadkowa wyszła na fajka i znalazła go na parkingu. Młody razem z kierowcą, który wiózł ich do ślubu, oglądali jego zabytkowe auto xD oczywiscie zaraz z sali wyleciała panna młoda i rozpoczeła sie inba xD HURR DURR!!! NASZ DZIEŃ!!!! JAK TY SIE ZACHOWUJESZ, TO NASZE WESELE A TY SE ZDJECIA Z SAMOCHODAMI ROBISZ!!!! młody nawet nie zdążył otworzyć ust, kuzynka zdjeła welon i rzuciła na ziemie xD rozpłakała sie, pobiegła do toalety i zamkneła na klucz xD rodzice młodych pół godziny stali pod drzwiami i prosili żeby otworzyła, a pan młody niewzruszony, nakurwiał w tym czasie bąki na placu xDDD z sali wybiegło kilkoro dzieci podjaranych amatorskim pokazem i poprosili żeby ich przewieźć xD młody załadował ich na tylną kanapę i zaczeli driftować wokół fontanny xD zabawe przerwał dopiero własciciel domu weselnego, który wyleciał z mordą i zaczął sie drzeć że mu kostkę niszczą xDDD

  Najlepsze wesela tylko na Podlasiu!!!!

  #truestory #heheszki #bmw #carboners #e24 #samochody #motoryzacja #wesele #zwiazki #rozowepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (47)

 • avatar

  Ale słonko dzisiaj napierdala

  odpowiedzi (4)

 • odpowiedzi (76)