Wpis z mikrobloga

Mirki dzis po raz drugi chcialbym wyrazic swoj zachwyt gra #quakechampions
Konkretnie troche o runach oraz postaciach, ale po kolei ;)
Na poczatku byl ogromny hejt na qc za brak balansu, konkretnie ze jedni championi sa op a inna ssa, jedna z takich postaci jest Anarki. Grajac w quake live, gralem zawsze na klasycznej fizyce, tryb pql gdzie byla wieksza "kontrola" nad postacia nigdy nie byl dla mnie, nie ogarnialem tej fizyki, chociaz czesc graczy kochala te fizyke i wyprawiali cuda na mapie, dalekie skoki i blyskawiczne przemieszczanie sie (glownie defragowcy).
Tak psioczyli Anarki jest za szybki i jeszcze sie leczy, postanowilem wiec chlopa sprawdzic i co? Niestety postac totalnie nie dla mnie, leczenie i owszem, fajne, ale ta jego kontrola deski (czyt. pql) bardziej mi przeszkadza niz pomaga, ponadto mala ilosc pancerza jest dla mnie koszmarem, przez co padam jak mucha, szczegolnie gdy nie zdaze jeszcze zebrac zadnego powerupa, tak ze tego...
Co do tej drugiej czesci to, w grze mozna znalesc plecaki, skrzynki oraz relikwiarze z ktorych dropia sie rozne skorki do postaci, kolorki i RUNY, to wszystko mozemy dostac za wbicie poziomu konta, znalezc po meczu, dostac za proste zadania dzienne lub kupic za walute w grze. Do czego zmierzam? A no do tego ze mozemy wydropic takze runy, takie jednorazowe zadania dla konkretnego bohatera. Mamy 4 bogow, kazdy ma dla nas 10 run/zadan w sumie 40 zadan dla championa, championow mamy 13 wiec jest co robic ;) za wykonanie zadan dostajemy walute, plecaki i skrzynki, wszystko do upiekszania naszych bohaterow, jestem pod MEGA wrazeniem ze nie trzeba w ogole placic zeby odblokowac skorki bo jestesmy w stanie je odblokowac po prostu grajac ;)
Co do zadan z run to wiekszosc nie jest jakas mego trudna do osiagniecia, wystarczy grac championem aby zbierac profity np podnies 500razy bron, albo zrobadz 20 excellentow etc. Niestey jedyna wada to taka ze ciezko wydropic rune dla konkretnego championa, wiec warto miec wszystkich. Kupujac qc za 120pln podobno mamy wszystkich na start, Ci ktorzy zdecydowali sie na wczesny dostep ottzymuja na start 2, za pakiet wszystkich trza zaplacic 86pln, wiec wcale nie tak duzo ;)
Majac wszystkich i robiac runy, zapewnimy sobie walute oraz skrzynki z ktorych dropniemy jeszcze wiecej run ;)
I to chyba tyle...
Chcialbym jeszcze raz polecic te gre kazdemu kto pokochal dynamike quakea i zyczyc udanego fragowania

#quake #quakechampions #gry #fps
Pobierz piegu92 - Mirki dzis po raz drugi chcialbym wyrazic swoj zachwyt gra #quakechampions
...
źródło: comment_ygZ8xVSOcFE91rpkY0pes9xj4sFb87NZ.jpg
  • 6
@piegu92: Na początku odrzuciło mnie skrzyżowanie z League of Legends (jakieś runy, postacie z umiejętnościami). No, ale później trafiłem na tryb Only Reilgun - #!$%@? mistrzostwo świata. Brakuje większej ilości map i trybów (np. nie zagram z kolegą Only Reilguna). Runy uważam za kompletną pomyłkę... bo jak rozumiem dają one przewagę np. +20hp za jakąś runę?

Ogólnie czuje, że mógłby być hicior, ale przestrzelili ze skrzynkami (mogli to rozwiązać inaczej) czy
@tr0llski: za runy zdobywasz tylko nagrody jak te shardy czy pieniążki a nie hp ;)

@ImperiumCienia: mapy sa sukcesywnie dodawane. Gram od pierwszego dnia i od ostatniego patcha ich ilosc sie podwoila takze dla mnie nie ma nudy ;)

@piegu92: a wiesz ze teraz jest opcja dokupienia rowniez szybkosci? Takze jak ci chlopak na desce nie odpowiada to mozesz przyspieszyć rowniez inna postac ;)