Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wtorekrano i chumor zrobiony #pdk
  Siedzę dziś rano w pracy, nagle dzwoni telefon. Pracuję w firmie meblowej, nie mam obowiązku odbierania telefonów, bo jestem tam grafikiem, nie sprzedawcą, ale, że lubię rozmawiać z klientami, zwłaszcza przez takie kwiatki jak poniżej, to odebrałem i słyszę:
  - Dzień dobry, dostałam dzisiaj zamówiony towar, jestem bardzo zadowolona, ale dostałam informację, że w dniu dostawy otrzymam jeszcze telefon.
  - Dzień dobry, skoro otrzymała Pani towar, to telefon jest już zbędny, a na pewno dzwoniliśmy z informacją, bo zawsze dzwonimy.
  - Jak zbędny? Obiecujecie coś, a dostałam tylko kanapę, a telefonu nie, a chciałam córce dać (xDDDDDDDD)
  Ja wtedy zorientowałem się o co chodzi. Klientka #p0lka dostała informację, że w dniu dostawy otrzyma telefon, czyli, że ktoś do niej zadzwoni z informacją, a ta przekonana była, że w prezencie dostanie od nas telefon. Dżizas xD

  #pracbaza #bekazpodludzi #gownowpis trochę #madki i #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (13)

 • avatar

  DZIEŃ 96/100

  Rosja, centrum dowodzenia strategicznych sił rakietowo-jądrowych.
  Do sterowni wchodzi babuszka z wiadrem i szmatą i myje podłogę.
  Zmęczona ociera pot z czoła i opiera się o jeden z pulpitów, przypadkowo naciskając jakiś guzik.
  Rozbłyskają monitory, zaświecają się kontrolki, rozdzwaniają dzwonki alarmowe, a do pomieszczenia wpada oficer dyżurny. Chwilę spogląda na ekrany, potem patrzy na przerażoną kobietę i wykrzykuje:
  - Paszła w pizdu!
  Jeszcze bardziej przestraszona babuszka cofa się tyłem do drzwi, a oficer mówi:

  pokaż spoiler - Nie ty! Amerika!


  #suchar #100dnisucharow
  pokaż całość

  odpowiedzi (61)

 • avatar

  Rodzice każą mi iść do kościoła o 17, bo dziś rano zmarł mój dziadek xD Jeśli już mam gdzieś iść to na kebaba, bo do żadnego kościółka się nie wybieram. Nie rozumiem dlaczego mam się modlić za gościa, z którym nie rozmawiałam już od ponad 2 lat. Wieść o jego śmierci spłynęła po mnie jak po kaczce ¯\_(ツ)_/¯ Na pogrzeb w czwartek też się nie wybieram.
  #gownowpis #bekazkatoli #gimboateizm pokaż całość

  odpowiedzi (113)