Wpis z mikrobloga

Mój stary to fanatyk Warcrafta. Pół mieszkania #!$%@? książkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżącą na ziemi makietę miasta czy figurkę i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają miecze i kolce. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu oblegałem Stormwind nogą.

Druga połowa mieszkania #!$%@? zużytymi prepaidami, instrukcjami i płytami z addonami xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie karty Hotsa. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych kartach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla graczy i kręci gównoburze z innymi graczami o najlepsze taktyki itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo #!$%@?ć klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie #!$%@?ł to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu elfy jedzo guwno. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę METZEN, za naj*nie 10k postów."

Co sobotę budzi ze swoim znajomym mirkiem całą rodzinę o 4 w nocy bo hałasują kupując na AH potki, expiąc cooking itd.

Przy jedzeniu zawsze pie
oli o warcrafcie III i za każdym razem temat schodzi w końcu na Blizzarda, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr RTSa nie zrobią tylko w Overwatcha inwestujo hurr, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie czytać Wielką Encyklopedię Gier 2004 żeby się uspokoić.

Tej nocy sam sobie założył guildie. Oczywiście do rana nie wytrzymał tylko już od drugiej w nocy siedział w Goldshire i spamował do altów. Ubrał się w ten swój cały strój transmog i siedział cały dzień w tej karczmie na środku miasteczka.

Gdybym mnie na długość ręki dopuścili do wszystkich bossów w Azeroth to bym wziął i #!$%@?ł.


Jak któregoś razu, jeszcze w podbazie czy gimbazie, miałem urodziny to stary jako prezent wziął mnie ze sobą na raid w drodze wyjątku. Super prezent k*o.

Czasy vanili, jechaliśmy gdzieś wpzdu za miasto na mouncie 40% bo nie miałem odblokowanych żadnych fmów, dochodzimy do wejścia a ojcu już się oczy świecą i oblizuje wargi podniecony. Rozłożył cały sprzęt, smarowidła, potki, jedzenie i siedzimy przed wejściem i patrzymy na portal. Po pięciu minutach mi się znudziło więc włączyłem discmana to mnie ojciec pieolną ręką po głowie, że jak będę przebijał agro to nie usłyszę, że mam przestać bić. Jak się chciałem podrapać po dupie to zaraz 'krzyczał szeptem', żebym się nie wiercił bo spulluje trashe i zwipimy. 6 godzin musiałem siedzieć w bezruchu i patrzeć na to jak tauntuje bossa jak w jakimś #!$%@? Guantanamo. W pewnym momencie ojciec odszedł kilkanaście metrów w od klawiatury i się sp
*ział. Wytłumaczył mi, że trzeba w odchodzić i pierdzieć bo inaczej roll jest pechowy.

Wspomniałem, że ojciec ma kolegę mirka, z którym chodzi na rajdy. Kiedyś towarzyszem wypraw był hehe Zbyszek. Człowiek o kształcie piłki z dziewiczym wąsem i 365 dni w roku w kamizelce FOR THE ALLIANCE. Byli z moim ojcem prawie jak bracia, przychodził z żoną Bożeną na wigilie do nas itd. Raz ojciec miał imieniny zbysio przyszedł na hehe kielicha. #!$%@? się i oczywiście cały czas gadali o Warcrafcie. Ja siedziałem u siebie w pokoju. W pewnym momencie zaczeli drzeć na siebie mordę, czy generalnie lepszy jest Arthas czy Illidan.

WEŹ MNIE NIE #!$%@? ZBYCHU, WIDZIAŁEŚ TY KIEDYŚ JAKIE ILLIDAN MA GLEWIE? SIUP I RĘKA #!$%@?!

#!$%@? TADEK ARTHAS PO 300 WSTĘGĄ ŚMIERCI WALIŁ, TWÓJ ILLIDAN TO MU MOŻE NASKOCZYĆ

CO TY MI O ILLIDANIE #!$%@? JAK LEDWO MURLOKA POTRAFISZ ZCREEPOWAĆ. ILLIDAN TO JEST KRÓL AZEROTH JAK LEW JEST KRÓL DŻUNGLI


No i aż się zaczeli #!$%@?ć zapasy na dywanie w dużym pokoju a ja z matką musieliśmy ich rodzielać. Od tego czasu zupełnie zerwali kontakt. W zeszłym roku zadzwoniła żona zbysia, że zbysio spadł z rowerka i zaprasza na pogrzeb. Odebrała akurat matka, złożyła kondolencje, odkłada słuchawkę i mówi o tym ojcu, a ojciec

I bardzo k***a dobrze
Tak go za tego Arthasa znienawidził.

#heheszki #pasta #wow #worldofwarcraft #warcraft #warcraft3 #blizzard
  • 3