Wpis z mikrobloga

@DoubleL: preferujesz na zimno czy na ciepło? ze smakowych i łagodnych to verde mate, na naturalmarkecie obecnie jest frutos del bosque 13,65 czy smak "terere" 17,61 - aktualnie te dwie jadą do mnie kurierem, wcześniej próbowałem z tej firmy cactus i green limon i były bardzo dobre, aczkolwiek dla niektórych mogą być za "słodkie" jak ktoś dużo pije yerby. Z taragui to klasyczna marakuja, ale mi ona smakuje tylko na zimno
@langigd w 90 % pije zimną, letnią. I po pierwszym zaparzeniu wodą gorącą, później zalewam letnią. Ten Magic to moja pierwsza yerba. Sprawdze sobie te co wymieniłeś. Dzięki!
@DoubleL: ja zamówiłem w niedzielę, było że wysyłka w środę a dziś wysłali. Oni mają najniższe ceny i dużo zamówień a zarazem najwidoczniej braki w personelu przez co czasem trzeba poczekać
@langigd myślałem, że z tymi długimi terminami to przesada i po prostu podbijają cenę kosztami przesyłki. Zamówienie poszło w weekend i póki co czekam. Opcja dostawy najtańsza oczywiście.
@srul2016: no generalnie ja zawsze składam się ze znajomkami i robimy grube zamówienie, na przesyłkę się składamy (zazwyczaj kurier), często kod jeszcze wlatuje na -10%, parę razy robiłem porównanie z innymi stronami to zawsze taniej wychodziło.. no coś za coś