Wpis z mikrobloga

#mundial #mecz #reprezentacja #lewandowski #pilkanozna Ja #!$%@? jak mnie Ci wszyscy znawcy futbolu #!$%@?ą. Oglądam PL i LM rokrocznie od bodaj 2007. Czytam o futbolu i sam amatorsko gram. Prawda jest taka że tak dobrej reprezentacji jaką mamy obecnie dawno nie było. Mundial to kompletna porażka. Ale #!$%@? no nie róbmy z nich tragicznych piłkarzy i tragicznej reprezentacji. Przypomnijmy sobie ile radości dały nam eliminacje do Euro czy samo Euro. Ćwierćfinał który mogliśmy wygrać do końca. Może i sam turniej nie stał na wielkim poziomie ale to nadal Euro i wielka radość po osiągnięciach Polaków. Eliminacje do Mundialu i Lewandowski jako król strzelców. Kto pamięta kiedy ostatnio polak był królem strzelców eliminacji do MŚ? Kto pamięta kiedy Polska była losowana z pierwszego koszyka na MŚ i stawiana jako faworyt grupy? Przestańcie przekreślać osiągnięć tej kadry przez pryzmat tego co stało się na Mundialu bo to w #!$%@? niesprawiedliwe. Ta kadra dała nam masę radości.
  • 6
@Devasto27: nikt od nich nie oczekiwał medalu tylko odrobiny zaangażowania i woli walki. Jak szanuje Roberta to cały czas mam przed oczami jak leży na ziemi po banalnej stracie i poprawia getry.
@Zborro: Mundial powinien być rozpatrywany osobno i oddzielany od całości obecnej repry. Nie róbmy z nich patałachów patrząc tylko przez pryzmat mundialu mówiąc jaki wstyd i jaka #!$%@? reprezentacja bo od lat tak mocni nie byliśmy przed mundialem. To że skończyło się jak skończyło to inny temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Devasto27: No stary sam sobie przeczysz. Piszesz ze mamy jednak mocny skład, ale jednak nie mamy. Sandecja tez nigdy nie była taka mocna, ale spadła z ekstraklasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)