Wpis z mikrobloga

@wredny_barteK: Jak mnie pamięć nie zawodzi, to zaczynaliśmy jakoś 1,5-2 sezony wcześniej - za dzieciaka to wszystko "łapało" się szybciej ()

Wszystkie filmiki mojej produkcji -... ( ) brzmi poważnie ...- znajdziesz na Dtube lub Jutube ( ͡º ͜ʖ͡º)
@wredny_barteK: Panie... "Pryk" to będziesz jak Ci pyknie trójka z przodu. Gdzie kręciłeś ten materiał? Jak po pierwszym sezonie nadal sprawia Ci to frajdę to po prostu to rób. Kombinuj z ustawieniami kamery (z GoPro lepiej "w górę" jak "w dół") i eksperymentuj z edycją... Jak masz hajsy to nie musisz czekać na łaskę Matki Natury - "puszek" to to nie jest, no ale zawsze coś ( ͡º ͜ʖ
@JPGibzo: To akurat chyba Pitzal. Z GoPro to wiem , że źle ustawione ale już nie miałem naklejek na kask a ta się słabo trzymała do tego po glebie szumiała w obudowie ale się naprawiła.
To raczej filmik sobie zuploadowałem żeby na dysku tego nie trzymać z nowego wypadu mam nadzieje już coś sobie nagrać ciekawszego. Czekam chyba już w październiku / listopadzie w Kaunertal lub na innym lodowcu są warunki