Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (62)

Pytają się mnie, czemu jako wolnościowiec nie popieram postulatów LGBTQ+ - odpowiadam:

Ponieważ dewianci zagrażają mojej wolności osobistej. Wolności osobistej dzieci, wolności osobistej zdrowych rodzin. Albo wybieramy świat, gdzie wszystko jest normalne (co promuje pseudonauka gender studies), albo świat, gdzie nie negujemy, że 2+2 jest 4. Bo gender i ideologia LGBTQ+ mają więcej wspólnego z religią, fanatyzmem i polityczną manipulacją, niż z faktami. Tyle. Niech nie paradują publicznie, niech nie gorszą uczniów. Dlatego propaganda LGBTQ+ jak i edukacja seksualna powinny zostać zdelegalizowane. A na swoim łóżku to nawet mogą robić salta na golasa. Nie obchodzi mnie to.

#4konserwy #neuropa #konfederacja
    pokaż całość

odpowiedzi (128)

Pewien facet przed przejściem dla pieszych wjechał mi w tył auta. Nic się poważnego nie stało, ale auto z najmu długoterminowego więc trzeba było wezwać policję dla formalności. Przeprosiłem za to gościa, a on w pełni wyrozumiały, mówi że sam by zrobił tak samo. Usiedlismy na krawężniku, gość wyciągnął że swojego auta rogale i tak czekaliśmy sobie na #bagiety rozmawiając o życiu :D Policja sama zaproponowała dla gościa tylko upomnienie i nie dostał nawet punktów karnych. Polecam takie stłuczki. #wypadek #wroclaw pokaż całość

odpowiedzi (48)