Wpis z mikrobloga

Mirki Pamiętacie? takie moje małe #hobby. To tylko kilka telefonów z mojej kolekcji. Zbieram telefony z początku roku 2000 - sprawne, głównie nokie, siemensy, sagemy, motorole. Pamiętam swój pierwszy telefon jaki kupił mi ojciec w zestawie #ideapop SAGEM MY3026 i za pare dni trzeba było jechać do salonu bo coś zablokowałem i nie można się było do mnie dodzwonić. Koszt za połączenie 1.70zł i 40gr sms. Zbieram telefony które miałem i które chciałem mieć w tamtych czasach, a jak wiadomo to nie było takie proste. Pamiętam jak kolega, którego mama pracowała w szkole miał troche więcej kasy przyniósł do szkoły obecnego na zdjęciu siemensa c65 wbudowany aparatWOW ! - Spytałem : za robienie zdjęć coś się płaci ?! ( ͡º ͜ʖ͡º).
Czasem gdy mam dłuższe wolne przekładam sobie swoją karte sim do jednego z wybranych modeli i wspominam jak to kiedyś było bez internetu, #facebook , #instagram , i #youtube. A wy do jakiego tel. macie największy sentyment.

#wspomnienia #telefony #nokia #siemens #sagem #sentyment #lata90 #android #ios
thebestisyettocome - Mirki Pamiętacie? takie moje małe #hobby. To tylko kilka telefon...

źródło: comment_MPOh5XuadegihUbuC546ybM3JeNbfGEZ.jpg

Pobierz
  • 11