•  

  Postanowiłem opisać STEEM - jednak nie jako kryptowalutę (oczywiście), a jako sposób do rozmów bez cenzury. Dokładne informacje macie w środku (mam nadzieję, że wszystkie) bez poruszania coina.

  https://steemit.com/polish/@fervi/steem-nowy-lepszy-internet
  albo
  https://busy.org/polish/@fervi/steem-nowy-lepszy-internet
  albo (usuńcie spacje - cenzura XD)
  https://str imi.pl/polish/@fervi/steem-nowy-lepszy-internet

  Zachęcam do dotacji w BTC: 37X3wakVYG1L22g4c7fePzxfj4apxW8MkB

  #nowylepszyinternet #antyart13 #wolnosc #libertarianizm #steem #strimi #steemit

  •  

   @fervi: Steemit to jest najbardziej cenzurujący portal we wszechświecie. To cofnięcie w rozwoju, a nie "nowy lepszy internet".
   Dzisiaj cenzura nie polega na usuwaniu treści (chociaż Steemit też to robi), tylko na ograniczaniu ich widoczności.
   Takie pierdolenie, że blockchaina nic nie znika... Co z tego, skoro nikt do tego nie dotrze?
   Nawet przeszło mi przez myśl, by napisać własny front pod Steema, który jebałby wielorybią i botową cenzurę, ale tych zjebanych zasad, kto, ile i za co dostaje i tak nie zmienię, więc próżny mój trud. Kółka zamkniętej adoracji i lizacze wielorybich dup.

  •  

   @niepodszywamsiepodbiauka: Tylko można wyłączyć opcję "ukrywania" tych wpisów. Ukrywania, bo posty są jako zespoilerowane, a nie, że znikają z listy.

   Oczywiście starałem się oddzielić sferę kryptowalut (zarabiania) od sfery pisania wpisów.

  •  

   @fervi: Ale tu nie o ukrywanie chodzi, a o promocję treści. Nie ma znaczenia, czy twój post jest zajebisty, czy nie, czy ma znacznik spoiler czy nie, skoro utonie w zalewie pomyj upvotowanych przez grubasów i boty. To automatycznie łączy się z niesprawiedliwym systemem nagród, na które monopol mają wieloryby. Ty sam nie możesz napisać słowa krytyki, bo wiesz, że dostaniesz mniej hajsu, albo nawet cię wyzerują... Po prostu żałosne.

  •  

   @niepodszywamsiepodbiauka: Oczywiście, chociaż są jakieś projekty.
   Natomiast społeczność polska źle patrzy na boty (i scamy XD) to raz.
   Dwa - Strimi (wiadomo, polski produkt) chce opracować (lub już to robi) własny system głównej, niezależnej od pieniędzy. Czyli może powstać coś a'la vikop, ale sprawiedliwe.

   Zdaję sobie sprawę, że często wynagradzanie przez sieć to śmiech na sali, co jakiś czas ktoś coś próbuje z tym zrobić (ostatnio @noisy).

   Jednakże wyznawaj zasadę polskich tagów - omijaj boty. Są one nieopłacalne, więc jak ktoś zauważy, że traci pieniądze na tym to się zastanowi czy dobrze robi.

   Oczywiście takie boty to półbiedy, bo wiadomo - Dtuberzy i Dliveowcy dostają hajs na promocję scamu (co napisałem w tekście), jednak jest polski tag (sam go założyłem) gdzie tego raka nie ma (i oby tak zostało).

  •  

   @niepodszywamsiepodbiauka: po pierwsze. Steemit i Steem w 100% są open-source. Jeżeli Tobie nie podoba się, że takie a nie inne treści są wyżej, to możesz sobie zrobić własny frontent i zrobić by wyświetlały sie treści wedle innego algorytmu. Co za problem?

   Jeżeli ktoś zrobi lepszy "trending page" rynek to szybko doceni i ludzie sie szybko znajdą, którzy będą promować lepszy algorytm. W przypadku rozwoju każdego tradycyjnego serwisu społecznościowego największym problemem jest brak treści, tworząc front na Steem te treści masz, wystarczy że posortujesz.

   https://glodniwiedzy.pl/ jest oparty na Steem. Miał ponad 125k odsłon w ciągu miesiąca i głosy użytkowników nie grały tutaj roli.

   +: tptak, n.....s +1 inny
  •  

   możesz sobie zrobić własny frontent [...] Co za problem?

   @noisy: Ten problem, że to nadal nie zmieni zjebanego systemu wynagrodzeń, o czym było wspominanie wyżej.
   A stawianie i promocja całego nowego blockchaina, to nie jest coś, co można zrobić sobie po godzinach.
   @fervi: Czyli w sumie przyznajesz mi rację, a jako rozwiązanie problemu wskazujesz tag polish. Teraz kłóci się to z twoim wpisem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @niepodszywamsiepodbiauka: Nie, polish zostało zmasakrowane. Najlepiej zarabiającym tagiem jest pl-artykuly i nie bez przyczyny.

   Co mamy na pl-artykuly (5 najnowszych wpisów)
   * Kompostownia, może kogoś zaciekawi
   * Mój wpis, wiadomo
   * Trochę o zabawie z dziećmi i nietoksycznych farbach
   * Coś o faszyzmie
   * Ktoś pisze o sokach, że nie bierze antybiotyków

   Tyle z tytułów, teraz polish (i te co nie wystąpiły na pl-artykuly)
   * Spółka majdana na giełdzie - link do internetu
   * Ktoś selfie z tatr
   * Jakiś przegląd trumpa - link do internetu
   * Szukanie muzyki (pirackiej?)
   * Link do jakiegoś badania ING o kryptowalutach

   Tag polish to nie ten sam tag co pół roku temu, dzisiaj bez stroju nurka nie ma co wchodzić do tego bagna. Jeśli uda nam się utrzymać w ten sposób tag pl-artykuly to będzie zarąbiście. Już na sam początek wiele spamu jest odrzucane, więc masz lepsze wpisy, a motywacja kryptowalutowa (chociaż w tekście jej celowo nie uwzględniłem, bo na vikop nie ma, to ludzie i bez niej by pisali) sprawia, że ludzie chcą zarabiać - i chcą zarabiać więcej. A to oznacza, że byle szajs nie zarabia na siebie.

   Oczywiście pomijam dtuberów i dliverów, gdzie największy szajs wyciąga astronomiczne sumy.

  •  

   @fervi: Najlepsze jest to, że @noisy: sam udostępnia takie bekowe posty: https://steemit.com/steem/@noisy/dear-whales-please-consider-declining-all-comment-rewards-by-default-in-settings-5-reasons-to-do-that
   Wszystko działa, jest super, internet 2.0!

   pokaż spoiler Ja pierdole, miejcie litość. xD

   źródło: static01.nyt.com

  •  

   @niepodszywamsiepodbiauka: A niech to robi, ale poza tagiem pl-artykuly :D Natomiast tekst ogólnie dobry (zamysł) - by wieloryby odrzucały zarobki z komentarzy