Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wiecie co to jest #wygryw? Jak wam sto lat odśpiewa mama po udarze która wciąż uczy się mówić. Najlepsze sto lat jakie w życiu słyszałem!

  odpowiedzi (53)

 • odpowiedzi (19)

 • avatar

  Trzy rzeczy, które zostały zniszczone na polskim rynku przez hipsterskie podejście do tematu.

  #foodtruck - chcesz kupić burgera, który smakuje i kosztuje tak samo jak w restauracji, ale tutaj musisz go jeść na stojąco przed budką. Zapraszamy! Oczywiście pamiętaj, że w foodtrucku robimy go ze starannie wyselekcjonownych produktów, z rzemieślniczą precyzją, powtarzam z rzemieślniczą, dla nas robienie tych bułek z mięsem jest prawdziwą pasją i życiowym powołaniem, krowa przed pocięciem słuchała Mendelssohna i grała z naszymi pracownikami w brydża, oczywiście wyraziła zgodę na eutanazję, a w ramach wspierania walki z plastkiem możesz wypić swoją Friz Colę przy pomocy tekturowej słomki, z której nie będzie dało się pić po minucie. Koszt burgera z colą - 35zł.

  #barbershop - o chuj chcesz poczuć prawdziwy powiew hipsteriozy? Idź do barbera, grupa ślicznie obciętych panów zadba o wygląd twojej fryzury i brody, w tle będzie leciał rock z lat 90, na półkach naprzemian whisky z pastami do włosów. Ostatecznie po wizycie, za którą zapłacisz 130zł, bo jeszcze musisz domówić SPA dla swojej brody, efekt będzie taki sam jakbyś zapłacił 45zł u dobrej fryzjerki, ale ona nie zrobi tego w akompaniamencie przesłodzonego amerykańskiego klimatu ze zdjęciami choperów na półkach.

  #piworzemieslnicze - no moje ulubione, naroiło się tego w ostatnim czasie tyle, a jedno gorsze od drugiego. Mam wrażenie, że producenci ścigają się w tym kto zrobi gorsze, z lepszą oprawą wizulaną etykietki. Oczywiście piwo kosztuje 13zł, bo producenci muszą zarobić jak najwięcej na jednej zgrzewce, bo tylko tyle udało im się wyprodukować.
  Pijąc to nie czujesz nic, poza goryczą straconych pieniędzy.

  #takaprawda #oswiadczenie #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (96)