•  

Lewandowski zawiódł zdecydowanie najbardziej, ale w polskiej prasie nic o tym nie ma. Marca uznała Lewego największym rozczarowaniem Mundialu wśród graczy z pola, FourFourTwo pisze że zagrał fatalnie i żaden z niego lider, obrywa też od prasy francuskiej i niemieckiej że od piłkarza tej klasy trzeba oczekiwać więcej, że zawodzi w wielkich meczach, że nie ma osobowości. A u nas? Największa krytyka spada na Nawałkę, Milika, Szczęsnego, Krychowiaka i przygotowanie fizyczne a nie na super hiper piłkarza który grał beznadziejnie na kolejnej wielkiej imprezie i jeszcze krytykował umiejętności kolegów.
    #mecz #mundial #pilkanozna #futbol #lewandowski

•  
      D......o

+15

@MrOpos: Bo u nas lepiej jest lizać sobie jajeczka i klepać się po pleckach. Syndrom oblężonej twierdzy i Chrystusa Narodów - nawet w sporcie nieudacznictwo jest wybielane. Nie krytykuj, bo to Polacy i husaria narodu ty żydolewaku.

•  

@MrOpos no coz, jak dziennikarze pokroju Rudzkiego traktują lewego jak Boga.

+: D......o, w.........r +8 innych
    •  
      w.........r

+7

@MrOpos: W przypadku Krychowiaka to akurt zasłużenie ;-)
      Ale nie zmienia to faktu że Lewandowski to żaden lider, słaby kapitan i bardziej rozkapryszona diva niżeli gracz światowego formatu.
      Skoro ciągnął za uszy swojego kumpla pijaka, to powinien zamknąć buzie krytyjując poziom kadry.

•  

@MrOpos: w sumie nie oglądam meczów, ale akurat trafiłem na ten wpis

cyli de facto Lewandowski gdyby był w formie mógłby sam grać przeciwko 11 zawodnikom
      no ewentualnie bramkarza by mu można dać w bramce, bo by nie zdążył wracać jednak (chyba)

bo reszta drużyny jest niepotrzebna, i w sumie trener też

no i drużyny Portugalii i Argentyny też powinny być jednoosobowe, Ronaldo i Messi

•  

@wujek_piotr: Krychowiak to nie jest piłkarz poziomu Lewandowskiego, który w oczach polskich dziennikarzy to jest chyba najlepszym napastnikiem na świecie. Szkoda tylko że w strzelaniu goli Armenii, Litwie i FC Mainz. Ludzie słusznie besztają Krychowiaka, który grał padlinę, ale Lewandowski? 'No sam to nie wygra...', 'Nie podawali mu...'. Dziennikarze boją się go krytykować, bo jak to zrobią to odmówi im przeprowadzenia wywiadów. Przereklamowany piłkarz, zerowy kapitan, gwiazdorek. Niesamowite że na całym świecie jadą z Lewym jak z gównem a w Polsce jest głaskany żeby tylko się nie obraził i nie odszedł z reprezentacji xDDD

+: w.........r, D......o +41 innych
    •  

@Finnello: inaczej Lewy nie dawałby tych ekskluziw wywiadów dla Przeglądu.

•  

@MrOpos: Na 3 mecze ile dostał dobrych podań, z których mógł coś zrobić? To raz. Dwa - tak zupełnie poważnie, czego od niego oczekujecie - jak Pazdan z Cionkiem i Szczęsnym podają sobie piłkę przez 3/4 meczu to on ma do nich podbiec, zajebać im tą piłkę, przebiec sam całe boisko i strzelić bramkę? No bądźmy poważni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@MrOpos Nie rozumiesz że grupa śmierci NAJTRUDNIEJSZA, a panowie dali z siebie wszystko? Plan treningowy zrealizowany, selekcjoner zadowolony.

Zamknijcie ryje i dajcie im się cieszyć z wakacji

•  

@MrOpos Dokładnie, Lewandowski to u nas święta krowa, wszyscy winni tylko nie on. A jak ośmielisz się go skrytykowac to powiedzą że jesteś januszem i nie dostrzegasz geniuszu jego gry xD

•  

@MrOpos To jest typowo polskie aby nie krytykować pewnych "bohaterów". Nie jest to tylko przypadek Lewandowskiego ale zdarza się to wszędzie, w polityce, sporcie, nauce, historii, etc

•  

@robertx: z Kolumbią miał okazję, to ludzie jarają się tym, że przyjął pilkę "jak bóg, tylko że mu odskoczyła". Z japonią miał okazję to się zesrał. Skoro jest tak bardzo najlepszą 9 świata to musi strzelać bramkę nawet z połowicznej sytuacji.

•  

W ważnych meczach Lewandowski zawodzi,od zawsze. Wyjątkiem mecz z Realem jeszcze w Borussi,ale wiadomo, że wyjątki potwierdzają regułę. Smutne,ale prawdziwe.

•  

@MrOpos: ale coś mi pisać zagraniczna prasa? Przecież poza Lewym oni nikogo nie kojarzą xD

Z tymi Kapitan owanie też pierdzielenie, jeżeli się go nikt nie słucha te co ma niby robić? Pretensje da trenera, źle wybrał kapitana, bo nie ma posłuchu.

O idę się zgodzę, że Lewy jakoś rewelacyjnie nie grał to jak go ma krajowa prasa besztać jak to i tak byłoby niebo a ziemia w porównaniu z resztą?

+: B...a
    •  
      c.....s

+5

@MrOpos: bo poza Lewandowskim za wiele o naszych piłkarzach nie wiedzą, to kogo mają krytykować? Czemu w Argentynie po słabym meczu całej drużyny oberwał głównie Messi? Czemu tylko Neymarowi się oberwało po nie najlepszym meczu Brazylii? Zawsze jeśli zespół gra słabo to obrywa się głównym gwiazdom.

+: Joterini, B...a +3 innych
    •  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@MrOpos: ty chyba jesteś z kadry skoro tak po Lewandowskim ciśniesz

•  

Na 3 mecze ile dostał dobrych podań, z których mógł coś zrobić? To raz. Dwa - tak zupełnie poważnie, czego od niego oczekujecie - jak Pazdan z Cionkiem i Szczęsnym podają sobie piłkę przez 3/4 meczu to on ma do nich podbiec, zajebać im tą piłkę, przebiec sam całe boisko i strzelić bramkę? No bądźmy poważni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@robertx: Znowu to samo. Miał dwie setki i sknocił, przegrał masę pojedynków główkowych, miał masę złych przyjęć. Grał tak samo jak cała reszta - słabo

•  

@robertx: Zobacz co zrobił Ronaldo z Hiszpanią, co Messi z Nigerią czy nawet Costa z Portugalią. Tego właśnie od niego się oczekuje. Ja jebe. Miał 2 sytuacje, choć tą z Japonią powinien wykorzystać.

•  

@dwuwarstwowy: Ibra to potrafił z dupy, zajebać przewrotkę z 30 metrów i trafić. Ronaldo miał tyle patelni, że na jednej ręce można policzyć. Nie licząc błędu bramkarza (a nawet to, bo szukał strzału, a nie czekał na pustaka) i karniaka, to strzelił z główki i z wolnego. Messi? Cudowne przyjęcie i strzał z prawej nogi. Gość do tej pory znany z tego, że potrafi szukać pozycji, byleby mieć piłkę na lewej nodze, od kilku meczów próbuje uderzać prawą. Costa? Bramka z Portugalią. Kompletnie nie miał pozycji, 2 obrońców i dało radę. Nawet Modric to co strzelił Argentynie, to była ciężka sytuacja i kurwa dało się.

A Lewandowski? Niby najlepsza 9 na świecie, ale Lewandowski to nie Ibra, Lewandowski to nie Ronaldo, Lewandowski to nie Messi i tak można wymieniać xD On jak patelni nie dostanie, to się zesra, a chce do Realu iść? Jest napastnikiem i jest rozliczany z goli, podobnie jak Szczęsny, który moim zdaniem jest niesłusznie jebany, ale musi się z tym pogodzić. No ale Lewy jest przecież nietykalny xD

•  

@MrOpos: i wezmy pod uwage jak na jego dyspozycje wplywa postawa "kolegow" ktorzy sie od nieego odcinaja, bo jasnie pan sie nie napierdoli z kolegami

Gorące dyskusje ostatnie 12h

kurwa jak mozna wysylac dziecko w wieku jakichs 3 lat samo do sklepu po cokolwiek xD stoje se pod blokiem normalnie i slysze PLOSE PANA PLOSE PANA, kieruje oczy w dol a tam stoi taki chlopiec maly i kontynuuje swoja wypowiedz - OTWOZY MI PAN KLATKE BO JA NIE WIEM
    mowie mu czego nie wiesz, nie pamietasz kodu czy co. no i ide z nim do tej klatki mowie kurwa no to ladnie wybral mnie jak kot czlowieka teraz bede mial syna xD

PAMIETAM KOD
    no to podaj
    NIE PAMIETAM KODU
    ja pierdole xD

mowie mu a pamietasz numer mieszkania
    NIE
    a to powiedz jak wchodzisz do klatki to gdzie idziesz na gore dlugo w lewo w prawo ktore pietro
    NO IDE W TOM STRONE NA GORZE NO... z jego monologu wywnioskowalem ze prawdopodobnie mieszka na ostatnim pietrze w ostatnim mieszkaniu wiec dzwonie xD zglasza sie jakas babka mysle se kurwa zaraz jeszcze opierdol dostane ze jej bombelka uprowadzilem i pojde pierdziec w pasiaki jako cwel niegrypsujacy xD
    PROSZE PANI TUTAJ JEST ZE MNA TAKI CHLOPIEC MOWI ZE MIESZKA TUTAJ CZY TO JEST PANI DZIECKO mowie do niej i w odpowiedzi slysze ze to jej brat jest xD no to otwieram mu drzwi i jeszcze zapytalem wychodzacego dziadka czy kojarzy moze to dziecko xD uslyszalem tylko w odpowiedzi NONO CHYBA TU MIESZKA NA PIERWSZYM PIETRZE xD takze mam nadzieje ze nie wyslalem dziecka do jakichs pedofili
    w kazdym razie kurwa no jak mozna takiego typa wyslac po jakies mleko jak on nawet nie dosiegnie do domofonu zeby wpisac numer mieszkania no nie rozumiem #madki #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (61)

Interesuje Was #ama z policjantem pracującym w wydziale zabójstw w Warszawie? Mającym do czynienia z naprawdę brutalnymi przypadkami.
    #pytanie #warszawa

odpowiedzi (51)

To co sie dzieje obecnie z #pogoda w #rolnictwo to jest tragedia... zapamiętajcie obecne ceny warzyw, bo w tym sezonie jak nie przyjdzie przynajmniej tydzień ciągłych opadów na terenie całego kraju to ceny beda tylko rosły...
    Szlag mnie trafia jak czytam te wywody ćwiercmózgów tu na mirko że "jak to kurla śnieg w zimie????" Albo " po co ten deszcz? Kiedy przestanie padać bo mam przez to depresje??"
    Zmiany klimatu sa tu i teraz... dzieje sie to szybciej niż naukowcy przewidywali...
    Nigdy nie bylo takiej suszy na wiosne, mamy juz burze piaskowe i pyłowe bo jest tak sucho... u mnie w lubelskim ostatni porzadny deszcz (powyzej 15mm) był w styczniu!!!
    Zmiany klimatu nie oznaczają tego że "hehe mati bedziemy mandarynki w ogródku uprawiac a nie tam jablka" oznacza to bardziej pustynnienie naszego kraju który ma małe zasoby wody, a rządzacy mają to gdzieś...
    Możecie sobie heheszkować, ze sprowadzimy itp itd. Tylko pytanie skąd? Z południa europy gdzie sa powodzie i gradobicia jakich jeszcze w historii nie było? Czy z chin albo indii gdzie ludzie mnożą sie jak mrówki i potrzebują coraz wiecej jedzenia?
    Przemyślcie to i jesli sytuacja sie nie poprawi to przypomnijcie sobie to co napisałem jak przyjda zbiory...
    #klimat #polska #susza #jedzenie #zywnosc
    pokaż całość

odpowiedzi (110)