Gorące dyskusje ostatnie 12h

Za niecały miesiąc jest mój ślub. Najlepsze jest to że nie bierzemy kościelnego tylko cywilny i spotkaliśmy się z falą krytyki januszy z ktorych kisnę XD mojej narzeczonej matka gadki typu „ale jak to tak bez kościelnego? Co to za ślub, a suknie jaką bedziesz mieć, jakto białą przecież biała jest do kościoła” XD JA tym prostakom staram się tłumaczyć że „oboje nie chodzimy do kościoła, żadni z nas Katolicy, nie będziemy hipokrytami i nie bedziemy robic czegoś bo tak wypada, bo byśmy obrazili swoją postawą ludzi ktorzy mają wiarę i uczęszczają do kościoła” a te prymitywy i tak dalej swoje XD ... bez kitu, lepiej składać slub, przysięgę przed nieistniejącym bytem niż przed urzednikami i w obecności świadków XD ale najlepsze jak teściowa se wymyśliła że oni zrobio wesele XD chcieli nam robić potańcówe na wiejskiej świetlicy, zatrudnić jakieś kuchty i sami to wesele zrobic „bo taniej”.... ta kuwa taniej... taki chuj XD nie mówię że ludzie ze wsi są zacofani ale czasem mają jazdy dziwne. Na szczęście moja narzeczona już wyzbyła się tej choroby, teraz jest MIASTOWA huahuha ( ͡° ͜ʖ ͡°) #bekazkatoli #slub #wesele #polskiedomy pokaż całość

odpowiedzi (190)

Ja czekam aż Partia zakaże sprzedaży mięsa w piątki, no bo to przecież i tak nie będzie miało znaczenia bo prawdziwy Polak mięsa w piątki nie je

#4konserwy #neuropa #zakazhandlu

odpowiedzi (39)

#olx
    Mirki dobrze to robię?

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (60)