Wpis z mikrobloga

@niedlapsa: masz pewnie w bazie jakieś stare kody które działały bez minimum, nowe pojawiły się dzisiaj.

To była najlepsza cebula ever będziemy pamiętać (*), a w przyszłym tygodniu mieli u mnie otworzyć właśnie kebsa za równa 10zl (,)
Ja to dziś #!$%@?łem ze znajomymi zamówień na jakieś 500 zł płacąc kilka zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cała rodzina za darmo jadła i znajomi również. No i codziennie kilka litrów picia za free. ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tak btw, to do ziomka pitcaportal dzwoniła i sprawdzała zamówienia, bo jakiś problem był, a pod koniec rozmowy zczaili, że zamówienia są za 0 zł,
@Beeercik: A są pewne miasta, o których nie mogę za dużo gadać. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale praktycznie w każdym dużym mieście znajdziesz takie, a jak nie, to zawsze były piątki, wtedy darmowa dostawa i każde danie do 10 zł za free jest. No i jak chcesz przycebulić, to zawsze możesz z ziomkami podjechać do restauracji i pozamawiać z odbiorem osobistym... Ale wtedy, to już cebula level
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CoUsT: nawet sobie nie wyobrażasz jak krzywo patrzyli gdy zamówiłem z kumplami kebaby z kodów -20 bez minimalnej. każdy po 4 zamówienia zamiast jednego większego. ( ͡ ͜ʖ ͡)