Gorące dyskusje ostatnie 12h

Najlepsze wesele na jakim byłem, to wesele mojej kuzynki Joanny z pod Białegostoku xD Młodzi wynajeli auto i pojechali do ślubu kultowym już rekinem (auto marki BMW, model e24)

Zaraz po dziewietnastej, jak już goście byli po pierwszym kielichu, pan młody wymknął się z sali i gdzieś znikł xD świadkowa wyszła na fajka i znalazła go na parkingu. Młody razem z kierowcą, który wiózł ich do ślubu, oglądali jego zabytkowe auto xD oczywiscie zaraz z sali wyleciała panna młoda i rozpoczeła sie inba xD HURR DURR!!! NASZ DZIEŃ!!!! JAK TY SIE ZACHOWUJESZ, TO NASZE WESELE A TY SE ZDJECIA Z SAMOCHODAMI ROBISZ!!!! młody nawet nie zdążył otworzyć ust, kuzynka zdjeła welon i rzuciła na ziemie xD rozpłakała sie, pobiegła do toalety i zamkneła na klucz xD rodzice młodych pół godziny stali pod drzwiami i prosili żeby otworzyła, a pan młody niewzruszony, nakurwiał w tym czasie bąki na placu xDDD z sali wybiegło kilkoro dzieci podjaranych amatorskim pokazem i poprosili żeby ich przewieźć xD młody załadował ich na tylną kanapę i zaczeli driftować wokół fontanny xD zabawe przerwał dopiero własciciel domu weselnego, który wyleciał z mordą i zaczął sie drzeć że mu kostkę niszczą xDDD

Najlepsze wesela tylko na Podlasiu!!!!

#truestory #heheszki #bmw #carboners #e24 #samochody #motoryzacja #wesele #zwiazki #rozowepaski
    pokaż całość

odpowiedzi (78)

Niedawno sie dowiedzialam, ze kilku moich znajomych regularnie zazywa kokaine. Nie podoba mi sie to szczerze mowiac. Zastanawiam sie teraz jacy sa, jacy mogliby byc bez narkotyku. Czuje sie oszukana

#gorzkiezale #zalesie #narkotykizawszespoko #jakzyc

odpowiedzi (159)

Donald mógłby w końcu zgolić tę zaczeskę. Jakby jeszcze zapuścił brodę to IMO wyglądałby jak prawdziwy badass. ;)

#trump #humorobrazkowy #heheszki

odpowiedzi (47)