Wpis z mikrobloga

Jakbym pracował w drogówce to w jeden dzień #!$%@? mandatów do końca roku, mianowicie:
Przejechalbym się w piątek o 17 trasa z Radomska do Częstochowy i za zwężką na wyjeździe z Częstochowy zatrzymywał przy każdym szeryfie i 500zl za blokowanie ruchu.
Stawalbym na pasie zieleni radiowozem na bombach i każdemu szeryfowi na przeciwnym pasie w tirze czy osobowce mandat bez gadania. I tak codziennie, aż by się nauczyli.
Czemu drogówka ma na to #!$%@??
Przecież w takich miejscach w godzinach szczytu jest katorga...
Wczoraj naliczylem ich z 10. Przez tych #!$%@? korek ma 5km zamiast 2.

#bekaztransa #bekazpodludzi #policja #motoryzacja #drogi #czestochowa #piotrkowtrybunalski
Pobierz kipowrot - Jakbym pracował w drogówce to w jeden dzień #!$%@? mandatów do końca roku,...
źródło: comment_NvQTeik6BLaITWw32KZHIxzBm3Pdk4GS.jpg
  • 15
@kipowrot: najkrócej ujmując: w Polsce jak w lesie. A nawet gorzej.
Tak się zastanawiałem niedawno gdzieś na A4, czemu znak sugerujący jazdę na suwak znajduje się dopiero przed samiućkim zwężeniem – a nie wieszają go od pierwszych znaków informujących o zwężeniu. Wtedy może by ludzie zajrzyli, że mają prawo oba pasy równomiernie zajmować, a nie gnieść się na prawym od początku korka, bo takie wydłużanie sznurka po prawej z pustym lewym
@szaremyszki dostałem kiedyś przy zjeździe na Bełchatów mandat od lotnej Insignii i mówili, że oni tak sobie jeżdżą 8h dziennie...
Częstochowa powinna tam wysyłać drogówkę, żeby poprawić wizerunek miasta, bo teraz dla wielu ludzi to jedno z najgorszych zadupi, przez które człowiek musi przejechać i z niego wyjechać w trasie.
Akcja 1 miesiąc i te półgłówki w korku by się bali w ogóle wyjechać na lewy.
dostałem kiedyś przy zjeździe na Bełchatów mandat od lotnej Insignii i mówili, że oni tak sobie jeżdżą 8h dziennie..


@kipowrot: mandat za co? Za szeryfowanie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kipowrot: niestety, ale w taki dzień jak dziś, kiedy na drogi wyjeżdża mnóstwo weekendowych kierowców to patrole WRD latają jak wściekłe od klepy do klepy. I nawet jakby była zorganizowana akcja ukierunkowana na szeryfów to szybko by dyżurny zdjął z niej patrole i przesunął do obsługi kolizji. No niestety takie realia.