Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Witam ponownie wszystkich graczy. W czwartek ocenialiśmy grę Life is Strange z roku 2015.

  65,13% przepytanych Mirków bądź Mirabelek grało w tę grę. Średnia ocena tej gry na wykopie wynosi: 7,68. To mniej niż na gry-online (8,9) oraz mniej niż na Metacritic (8,7).

  Dziś oceniać będziemy grę: Wiedźmin 3: Dziki Gon z 2015 roku.

  W kolejnym głosowaniu będziemy głosować na grę Rayman Legends z roku 2013.

  Bardzo proszę o podzielenie się opiniami, wspomnieniami na temat tej gry.

  Tag do obserwacji/czarnolistowania: #wykopowegry

  Zasady: Oceniamy różne gry z różnych gatunków i różnych okresów. Głosujemy w skali 1 - 10, ocena będzie uśredniona i porównana z ocenami na portalu gry-online oraz metacritic. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od wolnego czasu. W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy grałeś w daną grę.

  #gry #pcmasterrace
  pokaż całość

  odpowiedzi (139)

 • avatar

  Lubię Was Mirki, więc ode mnie dziś #rozdajo jakiego nie widział nikt.

  Do wygrania słoiczek musztardy parczewskiej, nadmusztardy nad musztardami, możesz umoczyć w niej kiełbaskę, posmarować karkówkę, albo jak prawdziwi parczewiacy, wsuwać łyżkami do chleba. Produkt lokalny, naturalny skład, najpyszniejsza musztarda, jaka tylko została wymyślona na tej planecie. Nie do zdobycia poza województwem lubelskim. Wołam @Hannahalla i @manualnyautomat na przybicie znaku jakości. Niektórzy spod tagu #lublin tez powinni wiedzieć, o czym mówię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Losowanie przez #mirkorandom jutro około 12:00. Wybiorę wśród pulsujących.

  #jedzenie #grill #gotujzwykopem #jedzzwykopem #bojowkamusztardyparczewskiej #lubelskie
  pokaż całość

  odpowiedzi (65)

 • avatar

  Jak wygram zabieram jedna losowa osobę która zaplusowala na wycieczkę za granice która ja opłacam ze wszystkim, typu atrakcje dojazd itd. #rozdajo

  pokaż spoiler Najlepiej jakby wypadło na różowa wolna ( ͡º ͜ʖ͡º) ale jak nie bieski to sobie tez poradzimy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) za odpowiednia $$ znajdziemy różowe

  odpowiedzi (19)