Gorące dyskusje ostatnie 12h

Podobnie jak poprzednio. Mam do rozdania 2 kody na 30 dni CDA Premium.
    Dostęp do 5500 filmów z aplikacji Apple, Android, Android TV i przez stronę www.cda.pl/premium

Proszę plusować. Zielonki też mogą. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Losowanie jutro koło godziny 18:00 przez mirkolos.

#rozdajo #film #filmnawieczor pokaż całość

odpowiedzi (8)

Połowa znajomych ma mnie za homofoba. Dlaczego? Kumpel, którym znamy się dość długo zrobił coming out. W rozmowie na osobności, powiedziałem mu, że jak chce to niech sobie będzie, ale dłużej kontaktu nie będziemy utrzymywać. Tak jeszcze mu powiedziało kilku znajomych. Powiedział, że rozumie i tyle. Reszta zaczęła nas wyzywać od homofobów, zaścianku, czasami nawet gorzej. Jakieś wpisy na facebooku czy prośby lub groźby, żebyśmy przeprosili owego byłego kolegę XD. Powiedzcie mi jak to jest, że temu koledze w żadnym stopniu to nie przeszkadza, a bandzie klakierów już tak? Na czym to polega?

#lgbt #homoseksualizm #bekazpodludzi
    pokaż całość

odpowiedzi (63)

Piątek wieczór mam dla was małe #rozdajo
    Zegarek Rodina 005, automat na Seagull ST17. Nie mam oryginalnego paska, będzie z niebieskim perlonem (pasuje do ciemnoniebieskich wskazowek).
    W pełni działający (jednakowoż używany) można poczytać o nim tu https://www.watchitallabout.com/rodina-r005-bauhaus-watch-review/
    Plusujcie wpis a zwycięzca zostanie wyłoniony w niedzielę wieczorem o 20.00 czasu #uk czyli 21.00 czasu PL. Zielonki nie są brane pod uwagę. Wysyłka oczywiście na mój koszt.
    #zegarkiboners (sorry, to dla zwiększenia zasięgu) #zegarki
    pokaż całość

odpowiedzi (58)