Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Dziś pierwszy dzień mamy w firmie nowego praktykanta, który został przydzielony mi. Zaczęliśmy rozmawiać, śmieszkować i rzuciłem jakoś tak "Twój stary to fanatyk wędkarstwa?" Zrobił na mnie wielkie oczy i zaczął się śmiać, a przy tym zapytał skąd mam taki głupi tekst. Jako drugie zadanie dziś, kazałem mu przeczytać tą słynną pastę (zaraz po tym jak mi zaparzy kawę ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  Teraz siedzi z telefonem i chichocze co chwilę pod nosem. Chyba będę dobrym opiekunem jego praktyk i robię to dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #pasta #pracbaza #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (39)

 • avatar

  #rozdajo

  Pomyśleliśmy, że napewno są tu jakieś Mirki albo Węgierki spod tagu #motoryzacja #samochody, którzy mieszkają w #krakow lub planują go odwiedzić i chcieli by się przejechać samochodem #ford #focusrs lub #ford #mustang :)

  Dlatego postanowiliśmy zorganizować małe #rozdajo i wylosujemy spośród plusujących ten wpis (do jutra 19.06.2018 do godziny 12:00, Zielonki niestety odrzucamy z zabawy) jedną osobę, która otrzyma od nas możliwość wynajmu jednego z samochodów na 4h z limitem 100 km za symboliczną złotówkę :)

  Data i termin wynajmu zostanie wybrany przez wylosowaną Osobę!

  Zachęcamy do odwiedzenia profilu na facebooku i polubienia strony :)

  https://www.facebook.com/anscars/
  pokaż całość

  odpowiedzi (64)

 • avatar

  Sprzedam 6 miesięcznego lwa, czasem zdarza mu się miauczec (rzadko) ale to dlatego, że ma autyzm

  #smiesznypiesek #smiesznekotki #zwierzaczki

  odpowiedzi (14)