Wpis z mikrobloga

Dzieci, krótkowzroczni jesteście. Tylko ceną się przejmujecie a chooj z nią tak naprawdę. Oby była jak najniższa. Jeśli ktoś trzęsie dupą to nie rozumie kompletnie tematu bo gigantyczne wzrosty w przyszłości są oczywiste. Pytanie nie brzmi czy, ale kiedy. Wy chcecie się nachapać, nawet nie rozumiecie po co wam potrzebny BTC. Cena to najmniejszy problem. Mam nadzieję że w ciągu 5 lat LN zostanie zaadoptowane na tyle mocno że będzie można zmniejszyć rozmiar bloku do 300-500kb. Trzeba dbać o BTC i jego przyszłość.

#kryptowaluty #bitcoin
Pobierz cyberpunkbtc - Dzieci, krótkowzroczni jesteście. Tylko ceną się przejmujecie a chooj ...
źródło: comment_FLYvavcZeoySkMg157tW72rB6A2vznfL.jpg
  • 72
Bitcoin to przekleństwo, Ci którzy teraz sprzedają za 6k myślą, że zrobili interes życia, a za parę lat będą płakać, że są debilami, że sprzedali. Dlatego ja nie sprzedam póki bitcoin nie zapewni mi dostatniego życia. A jeśli nie zapewni to trudno, przynajmniej będe wiedział, ze próbowałem.


@goly8622: Najbardziej mnie śmieszy że tu ludzie chcą ciułać jakieś nędzne ochłapy w perspektywie kilku lat, kiedy mogą zapewnić sobie resztę życia na zajebistym
Lata temu jak btc był za 7$ też tak pisali. Już, zaraz będzie to technologia ogólno dostępna ....i co ? I dalej tak samo jak lata temu czyli nic.


@krampus0101: Nie wiem kto gadał że zaraz. Jakiś idiota.
Ja nie wiem co wy macie w głowach. Myślicie że już za chwilę to miało być w powszechnym użytku?
Przecież BTC to najszybciej adoptowany system płatniczy w historii ludzkości. Fiaty potrzebowały na to