Wpis z mikrobloga

Kiedyś roboty będą wykonywały wszystkie prace, ale do tego czasu rodzenie dzieci to zbrodnia.

W przyszłości ludzie będą mieć niezłą bekę z dzisiejszych rodziców, którzy tworzą nowych ludzi w świecie, w którym te MUSZĄ PRACOWAĆ. Dzięki rodzice, daliście mi świat którym mogę się cieszyć, ale tak max 2h na dobę poza robotą xD

A jak dzieci, a potem już dorośli ludzie nie chcą pracować? To co mają, #!$%@?, umrzeć z głodu?

Same są sobie winne? Jak wyjdę na ring i dostanę w mordę to jestem sam sobie winien, ale jak mnie tam wystrzeli matka z piczy to jest jej wina i ludzi którzy jej wmówili że tworzenie ludzi jest dobre, mimo że jest złe.

#antynatalizm #bekazpodludzi #sztucznainteligencja
Pobierz
źródło: comment_uRn114ld2tzoli30VRQ6zrowdZ4i3q3j.jpg
  • 11
A jak dzieci, a potem już dorośli ludzie nie chcą pracować? To co mają, #!$%@?, umrzeć z głodu?


@kontestatore: zawsze możesz zostać żulem, oni mi wyglądają na wolnych i pracować nie muszą, a system zapewnia im (jakimś cudem) opiekę zdrowotną.
Co do robotów, które zastąpią ludzi - to tak nie do końca, sam siedzę w tej branży i zauważam, że najgłośniej mówią o tym ludzie, którzy z automatyką bądź robotyką jako
@kontestatore: żule też są zdrowi... I nie pracują.
Co do drogich rozrywek, to łamanie wszelkich praw, jeżdżenie dokąd się chce i niepłacenie za mandaty nazwałbym drogą rozrywką.
Kupa gówniarzy na moim osiedlu co sobotę to robi, tylko oni muszą płacić mandaty - ale jest to (dla nich) rozrywka.
@kontestatore: nie są zdrowi, bo tak napisałeś, nie? To jest właśnie szukanie odpowiedzi na pytania przez głupków.
Kij z rodzicami rodzącymi dzieci, prawdziwa zbrodnia godna rozstrzelania to marnować czas na twoje wpisy podczas, gdy ma się całe życie przed sobą. Nie pozdrawiam.