Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (8)

Mamy w szkole taki zwyczaj, że każdy losuje osobę z klasy i kupuje jej mikołajkowy prezent za max 40 zł. I wylosowałam gościa, z którego śmieje się cała klasa. Wiem tylko, że interesuje się nożami i metalurgią, a ja się na tym ani trochę nie znam. Ma ktoś pomysł, co mogłabym mu kupić?

Ej, serio... koleżanka mówiła, żeby dorzucić karteczkę "nie chcemy cię tu", ale ja chcę być miłą mirabelką która mu kupi coś, z czego będzie się cieszył... I to musi być coś fizycznego, materialnego, co mogę opakować w papier i położyć pod choinką.

#pytanie #kiciochpyta #pomocy i może jeszcze #noze #nozeboners #metal
    pokaż całość

odpowiedzi (238)

#rozdajo #nttsystem

io io io, uwaga! Rozdajemy taką myszkę bardzo gejmingową jak na zdjęciu ( ͡° ͜ʖ ͡°). W gratisie oczywiście długopisy, jak trzeba będzie podpisać coś tam. Trochę się baliśmy dodawać smyczki bo niektórzy użytkownicy z pewnego tagu za bardzo lubią pętle, jednak ta Was nie utrzyma ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zgodnie z tradycją, dorzucony będzie jeszcze fant z automatu ze słodyczami, którego numer wybierze wygrany.

1. Kto nie bierze udziału?
    - zieloni

2. Kto bierze udział?
    - czerwoni
    - wszyscy inni użytkownicy wykop peel

3. Jakie zasady?
    - Dajesz plusa, bo bez plusa to bezsensu takie rozdajo
    - Edytujesz obrazek z naszego pierwszego komentarza i robisz z niego #memy, można dowolną ilość, dowolny temat i w dowolnym programie w dowolny sposób. Liczy się pomysł!

4. Kto wygrywa?
    - Wygra osoba przy której memie będzie coś więcej niż szybsze wypuszczenie powietrza nosem. Ogólnie to wybierzemy najlepszy a wiedzcie, że jesteśmy informatyki i mamy specyficzne poczucie humoru.

5. Co jeszcze musisz wiedzieć?
    - nic
    pokaż całość

odpowiedzi (152)