•  

  292095 - 166 = 291929

  Kolejne niedzielne zwiedzanie. Tym razem postanowiłem powtórzyć mój zeszłoroczny "topowy" dystans czyli okrążenie jeziora Markermeer. Do tej pory jednak blokowała mnie zamknięta od grudnia do 1go lipca ścieżka rowerowa pomiędzy Enkhuizen i Lelystad przez wał Houtribdijk. Można było dojechać do połowy do przystani i poczekać na autobus który przerzucał rowerzystów na drugą stronę na śluzy w Lelystad, jednak opcja nie do końca pewna zważywszy że jeździł tylko do 19tej, a ostatnim podejściem wyszło tak że wał robiłem później. Tym razem jednak oszukałem system i pojechałem w drugą stronę, (oni nawet tego nie sprawdzajo!) więc zaczynałem od tamy długości 30km z wiatrem prosto w twarz.
  Ścieżka okazała się otwarta, w mocno średnim stanie, ale skontrolowałem postępy w pracach, bo dzieje się na wale dużo, od zeszłego roku trwa umacnianie tamy. (dla zainteresowanych link - po holendersku, ale filmik wyjaśnia wiele nawet bez języka plus fajne ujęcia mojej okolicy :D) Potem już standard wybrzeżem do Almere i Amsterdamu gdzie już tradycyjnie kilkukrotnie pomyliłem trasę i pojechałem do centrum. ¯\_(ツ)_/¯ Po drodze już tylko Edam, Hoorn i do domu. Na zdj. replika Batavii. Już była ale tym razem nie pod zachodzące słońce. Więcej foto na stravie.

  W tym tygodniu to już 332km!
  #rowerowyrownik #100km

  źródło: i.imgur.com

  Gorące dyskusje ostatnie 12h

  • avatar

   Wchodzisz na wykop, wiadomość:
   @77LatBedeNiedojrzaly obserwuje Cię.

   pokaż spoiler ( ͡º ͜ʖ͡º)

   odpowiedzi (69)

  • odpowiedzi (32)

  • avatar

   Najlepsze wesele na jakim byłem, to wesele mojej kuzynki Joanny z pod Białegostoku xD Młodzi wynajeli auto i pojechali do ślubu kultowym już rekinem (auto marki BMW, model e24)

   Zaraz po dziewietnastej, jak już goście byli po pierwszym kielichu, pan młody wymknął się z sali i gdzieś znikł xD świadkowa wyszła na fajka i znalazła go na parkingu. Młody razem z kierowcą, który wiózł ich do ślubu, oglądali jego zabytkowe auto xD oczywiscie zaraz z sali wyleciała panna młoda i rozpoczeła sie inba xD HURR DURR!!! NASZ DZIEŃ!!!! JAK TY SIE ZACHOWUJESZ, TO NASZE WESELE A TY SE ZDJECIA Z SAMOCHODAMI ROBISZ!!!! młody nawet nie zdążył otworzyć ust, kuzynka zdjeła welon i rzuciła na ziemie xD rozpłakała sie, pobiegła do toalety i zamkneła na klucz xD rodzice młodych pół godziny stali pod drzwiami i prosili żeby otworzyła, a pan młody niewzruszony, nakurwiał w tym czasie bąki na placu xDDD z sali wybiegło kilkoro dzieci podjaranych amatorskim pokazem i poprosili żeby ich przewieźć xD młody załadował ich na tylną kanapę i zaczeli driftować wokół fontanny xD zabawe przerwał dopiero własciciel domu weselnego, który wyleciał z mordą i zaczął sie drzeć że mu kostkę niszczą xDDD

   Najlepsze wesela tylko na Podlasiu!!!!

   #truestory #heheszki #bmw #carboners #e24 #samochody #motoryzacja #wesele #zwiazki #rozowepaski
   pokaż całość

   odpowiedzi (67)