•  

#anonimowemirkowyznania
    Dziewczyna z która się spotykam na pytanie czy jestem jej najlepszym facetem w łóżku odpowiedziała nie i teraz cały czas o tym myślę... Ja i ona 28 lat, spotykamy się od prawie 3 miesięcy. Ogólnie wszystko jak najbardziej jest dobrze. Jakiś czas temu zapytałem się jej w żartach jak wypadam na tyle innych jej mężczyzn ale tylko się uśmiechnęła i nie nie powiedziała. No ok, chociaż reakcja była dziwna dla mnie bo myślałem, że odpowie też żartem. Seks jest jak dla mnie dobry, poznajemy swoje ciała, mówimy co można poprawić, rozmawiamy o seksie swobodnie. No i kilka dni temu, sam w sumie nie wiem dlaczego, ale zapytałem się znowu jak moje umiejętności i czy jestem lepszy niż jej poprzedni mężczyźni? I wiecie co zrobiła? Nie chciała odpowiedzieć, zaczęła się normalnie wykręcać od odpowiedzi. Pytała, po co się mnie o to pytasz , po co poruszasz taki temat. Ale w końcu po moim kolejnym pytaniu wiecie co usłyszałem? Że nie jestem najlepszym kochaniem jakiego miała. Po tym atmosfera normalnie siadła, bo było mi po prostu przykro, tym bardziej, że powiedziała to tak wprost beż żadnych problemów. To wszystko było 5 dni temu i myślę teraz o tym cały czas, nie daje mi to spokoju ;(. Przez te 5 dni nie widzieliśmy się bo ona pojechała do rodzinnego domu, ale za to pisaliśmy ale wydaje mi się, że już nie tak samo jak przed tym wydarzeniem. Jak wróci i się spotkamy to poruszyć ten temat czy udawać, że jest wszystko ok?

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
    Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok

•  

Zaplusuj ten komentarz, aby otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach w tym wątku. Kliknij tutaj, jeśli chcesz skopiować listę obserwujących

•  

@AnonimoweMirkoWyznania idiotyczne pytanie. To jakby nadstawiac dupe żeby dostać kopa

•  
      byl_sobie_aniol

+83

Że nie jestem najlepszym kochaniem jakiego miała.

@AnonimoweMirkoWyznania: xD

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Zdradzę ci sekret: seks to nie jest 100% związku, chyba że mówimy o ONS. Widocznie masz inne cechy, które czynią z ciebie na tyle zajebistego partnera, że ona jest z tobą... a nie musi być to najlepszy seks. Wyluzuj chłopie, nie musisz być "naj" we wszystkim, wystarczy że w ogólnym rozrachunku wypadasz lepiej od poprzednich :)

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Powinno Cię to nauczyć nie zadawać pytań, na które nie chcesz znać odpowiedzi. Propsy dla dziewczyny za szczerą odpowiedź. Radzę zostawić temat i cieszyć się, że teraz ty ją ujeżdżasz.

+: byl_sobie_aniol, Dinzo +751 innych
    •  

@AnonimoweMirkoWyznania: sam sobie jestes winny, ze pytasz o takie rzeczy. A ona jest glupia, ze cie nie oklamala. Chociaz jesli cenisz bezkompromisowa szczerosc to moze postaw na ta dziewczyne xd.

•  

AnotherPrickInTheFall: Stary... na jaką cholerę Ty się w ogóle o takie rzeczy pytasz? Wspaniała kobieta. Jedna z niewielu, które na konkretnie zadane pytanie udziela szczerej odpowiedzi.
      Nie bierz tego do bani. Poproś, żeby Cię nauczyła co i jak.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

+: byl_sobie_aniol, grzegorz-bak-104 +56 innych
    •  

No masz małego, no trudno ¯\ (ツ)/¯ a tak serio to prawidłowa odpowiedź na to pytanie jest „tak”, wypad z nią, niech se szuka lepszego

•  

No masz małego, no trudno ¯\ (ツ)/¯ a tak serio to prawidłowa odpowiedź na to pytanie jest „tak”, wypad z nią, niech se szuka lepszego

•  

Jak wróci i się spotkamy to poruszyć ten temat czy udawać, że jest wszystko ok?

@AnonimoweMirkoWyznania: ale jak chcesz poruszyć?
      Zapytać jeszcze raz bo może się nad odpowiedzią zastanowiła?

A ona jest najlepsza jaką miałeś?
      A najładniejsza?
      A najmądrzejsza.?

Zakładając żeś nie bait. Zapytałeś otwarcie, dostałeś otwarta odpowiedz.
      Z tym że seks to nie jest coś czego się możesz po prostu wyuczyć - to jest układ dwóch osób i jest zależny od obojga, ich temperamentów i osobowości.
      Z jedną partnerka będziesz mistrzem z inną będzie wychodziło przeciętnie, a ta sama z innym facetem by odlatywala.
      I kto jest najlepszy?

Btw a o rozmiar penisa nie spytsles?

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Nie jest i nie będzie ok. Z tego, co piszesz, wynika jasno - panna jest dosyć wyzwolona, pewna siebie, nie mówię oczywiscie o jakimś wysokim przebiegu itp., ale swoje juz w łóżku przeżyła.
      Sprawa jest jasna - ona ma w pamięci, w swoim twardym dysku emocji, wspomnienia z namiętnej nocy z jakimś prawdziwym Chadem. Mogło ich być wielu.

Są dwie opcje: albo kontynuujecie jakoś dalej ten związek, albo rozstanie. Nie wyobrażam sobie tej pierwszej opcji. Być może ona już Cię zaklasyfikowała jako tego miłego, odpowiedzialnego faceta (jeśli dobrze rokujesz itp). Musisz wysilić umysł. Spójrz na nią jako całość: przeszłość i osobowość. Czy to właściwy materiał na poważną partnerkę?

Pocieszając, można powiedzieć wprost: w twej sytuacji jest mnóstwo poważnych związków, w których już nie ma haju, a jedynie szukanie przez kobietę dobrej partii. W tych związkach seks jest dla faceta ok, ale pani... cóż, szuka emocji, szuka znowu namiętności. Ale trzeba się ustawić. Czysta kalkulacja; po 25 roku życia laski powoli łapią, o co w tym biznesie chodzi, i wiedzą, że muszą zapomnieć o alfach i znaleźć uczynnego męża beta. Nieubłagane prawa rynku.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: kuzwa pytałeś to Ci odpowiedziała .
      Chyba nie jesteś małym dzieckiem ze Cię powinna oszukać żeby nie zrobiło Ci się smutno ?
      Chciałeś podnieść twoje ego a dostałeś słuszne sprowadzenie do parteru :)

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: jejku. Laski lubią torturować facetów takimi tekstami oj ja sie nasłuchałam podobnych historii ^^
      Tak serio seks to nie są zapasy- technika nie jest tak ważna jak uczucie. Jak sie kogoś kocha to sie go uwielbia pod każdym względem!
      Ja miałam facetów przez 2 i 4 lata wcześniej i nie było szału w seksach a teraz mam niebieskiego od kolejnych 4 lat i jest szał ale uczymy sie siebie nawzajem bo na początku to wiadomo bez fajerwerków. Tzreba jakiegoś ja wiem, roku dwóch zeby sie dotrzeć hehe dosłownie ;)
      Nigdy bym nie powiedziała niebieskiemu ze jest średni w tych sprawach- kobieta powinna budować męskie ego a skoro Twoja Pani tego nie rozumie to albo jej nie zależy na Tobie, albo jest wredna wręcz okrutna. Dobra kobieta wie ze takich rzeczy sie poprostu nie mowi poza tym skoro nie jest cierpliwa i nie potrafi poczekać na dotarcie to średni materiał na partnerkę.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: znalazł w końcu szczerą, bezpośrednią babkę i narzeka :D

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: tak z ciekawości jak fizycznie się prezentujesz, jaki wzrost, ile cm tam na dole?

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: dopóki laska sama Ci czegoś takiego nie powie to wiedz że nie jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

Po tym atmosfera normalnie siadła, bo było mi po prostu przykro, tym bardziej, że powiedziała to tak wprost beż żadnych problemów.

@AnonimoweMirkoWyznania: no jak bez problemu, przecież nie chciała wprost odpowiedzieć, to Ty nalegałeś.
      Po chuj było drążyć temat? Co wolałeś skoro zmuszałeś ją do odpowiedzi, aby była nieszczera?

•  

Jak sie kogoś kocha to sie go uwielbia pod każdym względem!

@HaloHet: Nie wiem z jakiej bajki się urwałaś, ale jak się kogoś kocha, to się go akceptuje pod każdym względem, a ceni za szczególne zalety, ale nie uwielbia. Uwielbiać to sobie można pomidorową z makaronem, bo ona nie ma wad. ¯\_(ツ)_/¯

Ja miałam facetów przez 2 i 4 lata wcześniej i nie było szału w seksach
      kobieta powinna budować męskie ego

Widzę Mirabelka z takich co to w razie "w", teatralnie orgazmy udają, by czasem misio w kompleksy nie wpadł. (ʘ‿ʘ)

Męskie ego buduje się szczerze chwaląc niebieskiego.

Tzreba jakiegoś ja wiem, roku dwóch zeby sie dotrzeć
      To chyba jak się ma seksy raz na miesiąc. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Dobra kobieta wie ze takich rzeczy sie poprostu nie mowi
      Dobra kobieta wie, że szczerość i dialog jest podstawą związku. (✌ ゚ ∀ ゚)☞

skoro nie jest cierpliwa i nie potrafi poczekać na dotarcie to średni materiał na partnerkę.
      Anon nawet nie zasugerował, że nie potrafi poczekać na dotarcie. To jest twój wniosek zupełnie z kosmosu. On drążył temat, to dostał szczerą odpowiedź aktualną na dziś, a nie na "jak już się dotrzemy". Nie jest wykluczone, że jak się dotrą i wprowadzą w życie to o czym rozmawiają, że można poprawić, to stanie się tym najlepszym. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Kurwa, spotykasz się chwilę, oczekujesz, że zapewnisz jej fajerwerki nie znając jeszcze jej ciała czy potrzeb. Na to trzeba czasu i pracy. Nie wspomnę już o pytaniu na które jak widać, nie byłeś gotowy usłyszeć szczerej odpowiedzi. Śmieszny jesteś trochę.

•  

Takie pytanie (do tego kilkukrotne) tylko pokazuje, że jesteś niepewny swoich „umiejętności”. To tak jak po rozmowie o prace byś spytał „jak wypadłem?”. Różowe nie lubią takich niepewnych Mirków, taka rada :)

•  

No i po chuj ja się pytam

•  

@AnonimoweMirkoWyznania:
      Skoro dała ci odpowiedź na to, to spytaj co poprawić.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Jesteś cienki. Nawet wstydzisz sie pisac z własnego konta

+: solek
    •  

@AnonimoweMirkoWyznania:

eee - kolejny kiepski bajt

ostatnio bylo o .... kolesiu co znalazl prace na stolowce, a dziewoja czytala listy od swojego bylego.

Taaak, to brzmialo wladnie tak bezsensu.

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

+: solek
    •  

@AnonimoweMirkoWyznania poproś o szkolenie( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@HaloHet: kobieta powinna budowac meskie ego i ciagle go wychwalac chociaz niezasluzenie i rozkladac nogi i wystarczy. Po co byc szczerym? Wystarczy wychwalac jakiegos pajaca a on bedzie wielce zakochany tylko szkoda ze po kilku latach sie opamieta i nagle bedzie jak w tych wyznaniach ze moja rozowa cos odpierdala i skad wy je bierzecie. A chwalila mnie non stop tk ja wzialem

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: po 1 pytajac o takie rzeczy pokazujesz swoje kompleksy
      Po 2 to postaraj sie byc lepszy. Pocwicz na silce, zrob kondycje, wbijaj tescia, poszukaj innych partnerek

•  

@AnonimoweMirkoWyznania może po prostu powiedz ze chcesz być w tym dobry. A na pewno lepszy niż jesteś teraz. I że doceniasz to, że seks nie jest dla niej decydującym kryterium o wyborzr partnera, ale chciałbys by zasypjala zaspokojona zawsze wtedy gdy tego potrzebuje :)

•  

ŚwiętaObywatelka:
      Po pierwsze: po jaką cholerę w ogóle o to pytałeś?
      Po drugie: skoro już zapytałeś to chyba oczekiwałeś szczerej odpowiedzi. Dostałeś ją.
      Po trzecie: skoro miałeś świadomość, że powie nie to po jaką cholerę w ogóle o to pytałeś?

Bo z tego co Ty piszesz można wywnioskować, że założyłeś z góry, że ona powie tak. W sumie to czego ty właściwie oczekiwałeś? Oczekiwałeś, że skłamie czy co?

•  

AzjatyckiGrabarz: 1. Zapytaj sie czy jestes najlepszym kochaniem z jakim spała twoja dziewczyna.
      2. Dziewczyna mówi, że nie.
      3. Żal się na wykopie, ze dziewczyna udzieliła ci odpowiedzi na twoje pytanie XD.
      Poza tym to ty sie nie skumałeś jak nie chciała ci odpowiedziec za pierwszym razem i unikała tematu?

•  

MocnaAnia: A po co chcesz pytać znowu ?jesteś słaby w łóżku na ten moment . Popraw to .

•  

DziewczynaMirka: Bierzecie wyzwolone kobiety, które lubią seks bez zobowiązań, no to macie ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tak bardziej serio. Ja uprawiam seks tylko z facetem, którego kocham i nie umiałabym robić tego z kim innym. Nie wyobrażam sobie jak to było z poprzednimi, nie porównuję. Czuję, że mój chłopak myśli tak samo. Szczerze to bardzo by mnie zabolało, gdyby niebieski powiedział, że jego poprzednie dziewczyny były lepsze w łóżku, ładniejsze albo lepiej się mu z nimi rozmawiało.
      To co wykop pisze to nie bierz sobie do serca. Ja Cię rozumiem ;)

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: no nic zaczęły się manipulacje polki. A ty jesteś taki miękki że zbije ci samoocenę do zera żebyś był posłusznym przydupasem.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania czego się spodziewałeś? Gdybyś był zajebisty to byś to słyszał nieustannie od niej.
      Możliwe, że są inne cechy, za które Cię lubi. Taka ultrazajebistosc seksualna mężczyzny często wiąże się też z szeregiem takich cech, które niekoniecznie chętnie widzialybysmy u stałego partnera.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: sam sobie jestes winny, ze pytasz o takie rzeczy. A ona jest glupia, ze cie nie oklamala. Chociaz jesli cenisz bezkompromisowa szczerosc to moze postaw na ta dziewczyne xd.

A czemu niby miałaby kłamać???

•  

@graf_zero oczywiście że można się wyuczyć seksu, tylko trzeba przerobić pewną ilość partnerem/partnerow

•  

ona pojechała do rodzinnego domu

@AnonimoweMirkoWyznania: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

•  

@HaloHet spotykają się od 3 miesięcy, sama piszesz, że dotarcie trwa, to czego oczekujesz po tak krótkim czasie? Miała zmyślać i mówić "o taaaak, jesteś naaaaajleeepszy!"?

•  

oczywiście że można się wyuczyć seksu, tylko trzeba przerobić pewną ilość partnerem/partnerow

@reficlac: Nie zgodzę się.
      Przerobisz 50, a nadal może być tak że z 51 nie będzie odpowiedniej chemii, albo będzie lubiła rzeczy które ciebie nie podniecają.
      I co wtedy?
      Kiepski jesteś?

•  

które czynią z ciebie na tyle zajebistego partnera, że ona jest z tobą...

@byl_sobie_aniol: jak na przyklad...

pokaż spoiler chwilowy brak innej opcji ( ͡º ͜ʖ͡º)

Że nie jestem najlepszym kochaniem jakiego miała.
      @AnonimoweMirkoWyznania a co mirku, chcialbys od razu byc najlepszym?
      Z Mirabelek beka (zreszta slusznie), jak kazda mysli ze jest wyjatkowa i jedyna w swoim rodzaju, ale sprobuj powiedziec Mirkowi ze nie jest najlepszym kochankiem w lozku na swiecie...

Protip: sam fakt, ze zadajesz takie pytania, w oczach wiekszosci kobiet uczyni ciebie kiepskim kochankiem

•  

Są pytania których nigdy nie powinno się zadać.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Do trzech razy sztuka i może teraz skuma, że ma Cię okłamać? :-D

W chuj przykre jest usłyszenie czegoś takiego, dlatego lepiej uważać z takimi pytaniami. Szczególnie, jak ktoś kręci i próbuje wymigać się od odpowiedzi, to nie ma sensu dopytywać. Możesz to teraz przekuć w pozytyw - powiedzieć wprost, że co prawda taka świadomość Cię boli ale to dobra opcja do poprawienia tej sytuacji. Niech powie, co może być lepiej. Takie rozmowy o seksach w związku to super sprawa, bo nie dość, że czegoś się dowiesz to jeszcze mogą nakręcić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+: Variv, akumu
    •  

@AnonimoweMirkoWyznania Masz 28 lat a jesteś głupi jak but. Po pierwsze nie zadaje się pytania jak nie chce się znać odpowiedzi. Po drugie sama forma pytania jest słaba. Trochę zaleciales megalomania.
      Jak juz chciałeś wiedzieć jak jest jej w łóżko to nie było pytać o własną osobę. Tylko zapytać czy np. to jej się podobało czy chciałaby czegoś spróbować itp. Zamiast sprowadzić temat seksu do rozmowy o preferencjach sprowadziles go do oceny.

•  

@Kaplanka: Tak lampucero a najlepiej coś w stylu „pracujemy nad tym”... bosz co z tymi babami. Nie dziwota ze nie maja chłopa do 30

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Sprawdzaj granicę nie rozmową tylko ostrym jebaniem dzbanie.

•  

@HaloHet

@Kaplanka: Tak lampucero a najlepiej coś w stylu „pracujemy nad tym”... bosz co z tymi babami. Nie dziwota ze nie maja chłopa do 30

Wyzywasz mnie, bo... ?

•  

@Kaplanka: Bo jest rano i jeszcze jestem przed kawą a co?
      I nie spodobało mi sie to co napisałaś.

•  

Nigdy bym nie powiedziała niebieskiemu ze jest średni w tych sprawach- kobieta powinna budować męskie ego

A potem wiele lat frustracji, bo facet myśli, że jest dobry, a ona czeka, aż sam się domyśli, że mógłby jednak popracować nad czymś.

Dobra kobieta wie ze takich rzeczy sie poprostu nie mowi poza tym skoro nie jest cierpliwa i nie potrafi poczekać na dotarcie to średni materiał na partnerkę.

No tak, dobra partnerka okłamuje swojego faceta xD i jak ma dojść do dotarcia się, skoro zawsze będzie się mówić, że jest "super"? Po co zmieniać coś, co jest podobno świetne?

•  

I wiecie co zrobiła? Nie chciała odpowiedzieć, zaczęła się normalnie wykręcać od odpowiedzi. Pytała, po co się mnie o to pytasz , po co poruszasz taki temat. Ale w końcu po moim kolejnym pytaniu wiecie co usłyszałem? Że nie jestem najlepszym kochaniem jakiego miała. Po tym atmosfera normalnie siadła, bo było mi po prostu przykro, tym bardziej, że powiedziała to tak wprost beż żadnych problemów.

@AnonimoweMirkoWyznania: zdarza ci się czasem grać w rosyjską ruletkę? Albo walić w palce dużym młotkiem i mieć przyjemność gdy nie trafisz? Bo mam wrażenie, że obie te czynności byłyby dokłądnym odpowiednikiem tego, co zrobiłeś.
      Na jaką cholerę zadawałeś takie pytanie i jakiej odpowiedzi oczekiwałeś? "och tak, jesteś najlepszy ze wszystkich stu, których miałam przed tobą"?

•  

@HaloHet geez, co za wieśniackie zachowanie. Współczuję niebieskiemu, skoro do obcych o byle co rzucasz się jak mucha na gówno, to jakie on musi przeżywać katusze w domu ))¯_(ツ)_/¯

•  

@Jarek_P: Pięknie napisane ;) @Kaplanka: tak bo nie lubię różowych Twojego typu.

•  

Wykastrowała Cię psychicznie, powodzenia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

•  

@HaloHet no tak, lepiej kłamać i zmyślać, a hejtować osoby, które wolą być szczere. Szkoda tylko, że nikt nie ma o tym pojęcia i dzieki takim bulwom jak ty potem większość wylewa swoje żale, pisząc, że kobiety to zakłamane kurwy xD

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: szczera? Źle. Kłamie? Źle xD niektórym się nie dogodzi. Poza tym to szanuję za szczerość

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: powiedz żeby zaprosiła tego najlepszego bo chcesz się poduczyć xD Tak serio to sam się zagoniłeś w ten róg, więc teraz nie pozostało nic jak ćwiczyć albo dać sobie spokój.

•  

mówimy co można poprawić, rozmawiamy o seksie swobodnie.
      wiecie co usłyszałem? Że nie jestem najlepszym kochaniem jakiego miała [..] powiedziała to tak wprost beż żadnych problemów.

@AnonimoweMirkoWyznania: Męczysz ją tym pytaniem to Ci powiedziała prawdę w końcu, skoro wcześniej nie potrafiłeś siędomyślić... Po cholerę w ogóle o to pytałeś? Wiesz, że takim pytaniem przypominasz jej o jej byłych i możesz wbudzić wątpliwości? Daj sobie z tym spokój.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Wam, stulejarze, to nawet dziewice powiedziałyby, że miały już lepszych XD

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: po prostu wyruchaj ja porzadnie, a nie mysl o tym ze jestes slabsxy niz poprzednicy.

•  

@Kaplanka: Tylko w tym konkretnym przypadku na jakis czas tzreba zamknąć buzie. No po czterech latach z niebieskim rozmawiamy ze piwrwsze seksy były bez szału.

Kobieta ma wiedzieć co powiedzieć, czego nie, ma wiedzieć jak wspierać partnera- to sie nazywa klasa.

Szkoda, ze dzięki takim bulwom jak Ty mężczyźni uważają ze obecne różowe to rozczeniowe feminazistki.

+: Anna_
    •  

@AnonimoweMirkoWyznania: Poprostu ją zostaw. Zawsze bedzie Cie porównywać do poprzednich i wzdychać ze tacy byli z nich gieroje.
      Taki typ jak wyżej występująca Kapłanka.
      Dziewczyna nie warta zachodu- kobieta ma wspierać mężczyznę a jeśli coś mu nie wychodzi delkitaknie do poprawiać tak ty nie nadkruszyć jego ego.

•  

SystematycznyŻniwiarz: > Tzreba jakiegoś ja wiem, roku dwóch zeby sie dotrzeć hehe dosłownie ;)

Nigdy bym nie powiedziała niebieskiemu ze jest średni w tych sprawach- kobieta powinna budować męskie ego a skoro Twoja Pani tego nie rozumie to albo jej nie zależy na Tobie, albo jest wredna wręcz okrutna. Dobra kobieta wie ze takich rzeczy sie poprostu nie mowi poza tym skoro nie jest cierpliwa i nie potrafi poczekać na dotarcie to średni materiał na partnerkę.
      @HaloHet: Wyobraź sobie, że wcale nie "trzeba" dwóch lat, by mieć dobry seks. Ale to trzeba mieć jaja i być szczerym wobec partnera, a nie okłamywać go przez lata, że jest super, zawsze mam orgazmy, nic nie trzeba poprawić i zmienić, budujemy ego, up, up.
      O matulu, kiepski seks przez lata związków i przez lata wkręcanie drugiej osoby, że jest super. Jak tak można?

Ja miałam facetów przez 2 i 4 lata wcześniej i nie było szału w seksach a teraz mam niebieskiego od kolejnych 4 lat i jest szał ale uczymy sie siebie nawzajem bo na początku to wiadomo bez fajerwerków. Tzreba jakiegoś ja wiem, roku dwóch zeby sie dotrzeć hehe dosłownie ;)
      @HaloHet: Widocznie nie jesteś dobra w łóżku, skoro w sumie 7-8 lat byłaś w związkach z kiepskim życiem łóżkowym. Nie dawaj, proszę, rad innym ludziom w tej kwestii, bo im tylko krzywdę zrobisz.

Wyzywasz mnie, bo... ?
      @Kaplanka: Frustracje seksualne ulatują, widocznie. Zazdrości, że inni potrafią normalnie o seksie rozmawiać po trzech miesiącach związku, a ona potrafi tylko okłamywać partnerów przez dwa czy cztery lata i nie wie, jak poprawić swoje pożycie i zamiast pogadać z chłopakiem (i dwoma poprzednimi) po ludzku, szczerze i otwarcie, to się muszą latami na czuja "docierać", cokolwiek to znaczy. Absolutnie mnie nie dziwi, że przez tyle lat i tyle związków miała słaby seks.

nie lubię różowych Twojego typu.
      @HaloHet: Spoko. Możesz.
      Cały świat nie lubi różowych Twojego typu, aka "domyśl się". Ale to dobrze, przynajmniej nie musimy się męczyć 8 lat w związkach z kiepskim seksem bez szału i fajerwerków. :)

Kobieta ma wiedzieć co powiedzieć, czego nie, ma wiedzieć jak wspierać partnera- to sie nazywa klasa.
      @HaloHet: Czyli jak mężczyzna wypytuje o coś kobietę dwukrotnie (dodatkowo widząc, że ją to pytanie krępuje i nie chce odpowiadać), to ona nie ma prawa odpowiedzieć zgodnie ze swoją opinią, tylko musi się domyślić, co Pan by chciał usłyszeć i jej obowiązkiem jej udzielić odpowiedzi zgodnej z życzeniem Pana? ;D Kurwa, Karyna, idź tę kawę wypić, bo pierdolisz. Nieźle sobie Cię wychowali ci trzej, skoro uważasz, że nie możesz mieć własnego zdania nawet na temat swojego seksu, jedynie się podporządkowujesz swojemu Panu i jego widzimisię. :D

Poprostu ją zostaw. Zawsze bedzie Cie porównywać do poprzednich i wzdychać ze tacy byli z nich gieroje.
      @HaloHet: A nie zauważyłaś, że OP sam ją zmusił do porównywania siebie do innych? ;D

Po tym atmosfera normalnie siadła, bo było mi po prostu przykro, tym bardziej, że powiedziała to tak wprost beż żadnych problemów.
      @AnonimoweMirkoWyznania: Jak wprost i bez problemów, skoro raz się wymigała od odpowiedzi, a drugi raz próbowała, ale już ją wkurwiłeś błaganiem o odpowiedź, że w końcu odpowiedziała? Sam chciałeś, by wprost i bez problemów odpowiedziała, cóż, w końcu to zrobiła.

@AnonimoweMirkoWyznania: Nie udawać, że jest ok, tylko zrozumieć, że... po prostu jest ok. Być może nie jesteś "najlepszy w łóżku" w tej chwili, ale ten "najlepszy w łóżku" już nie ma nic do gadania. Ty - owszem.
      Temat poruszyć ponownie, jak najbardziej, tylko nie siadając przy stole z herbatą i rozpoczęciem "kochanie, musimy poważnie porozmawiać", tylko na początku np. w czasie gry wstępnej rzucić luźne "na co masz ochotę?" i słuchać partnerki. Jak już wyluzujesz, trochę Ci emocje opadną, zrozumiesz, że dajesz jej przyjemność, jest z Tobą i przestaniesz się porównywać do innych - możesz wrócić do tematu na neutralnym gruncie, czyli poza łóżkiem. Ale bez pretensji w stylu "bo powiedziałaś, że nie jestem naj, hurr, durr", tylko normalnie, jakbyś gadał o ulubionej pizzy czy serialu. Kochajcie się, rozmawiajcie, a Ty - najlepiej samodzielnie - ogarnij kompleksy i szukanie potwierdzenia, że jesteś spoko koleś. Dziewczyna nie jest Twoją terapeutką czy kołczem, by Ci budować ego. Sam masz wiedzieć, ile jesteś wart i czy są powody, by z Tobą się wiązać czy uprawiać seks.

Zaakceptował: Zkropkao_Na}

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Pomijając dyskusje na temat zarzutek, nie zadaje się pytań na które nie chce znać się odpowiedzi. Dziewczyna też mogła to inaczej rozegrać, bo teraz będzie z kastratem.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Oooooooooooo TO SIE NAZYWA ODPWOEDZ! Czekaj czytam.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Ad 1 Oczywiście ze nie trzeba lat- każdy Jest inny. Ja podałam tu swoj przykład- ze po takim czasie zyskaliśmy do siebie zaufanie i rozmawiamy o takich sprawach. Na kłamanie tez sie nie zgadzam oczywiście to jest niedopuszczalne. Kobiety mają sposoby na dawanie facetom czegoś do zrozumienia tak by sie nie zorientował; nie miażdżąc jego ego.
      Odpowiedz na Twoje pytanie powinna brzmieć; „Cieżko stwierdzić, każdy mężczyzna jest inny” oczywiście jeśli Różowa zgodziła sie odpowiedzieć na tak absurdalne pytanie swoją drogą. A nie powinna.
      Ad 2 obecny związek o 21 do na tą chwile 25 lat.
      Poprzedni od 18 do 21 i od 16 do 18.

Racjonalnie myśląc- rzadko udaje sie przetrwać związkom zawartym około 18 a co dopiero 16 roku życia. Seks w „związkach” w takich przedziałach wiekowych to abstrakcja- dobre i zbilansowane pożycie mam „dopiero” w tym związku.
      Ad3 nie ma we mnie frustracji- irytują mnie feminazistki i kobiety, które nie znają swojego miejsca uwarunkowanego płcią wiec głośno o tym mowię ;) co do moich poprzednich związków- ten dwuletni „rozpadł sie” bo wyjechałam do liceum do innego miasta a ten czteroletni miedzy 18 a 21 zakończył sie gdy ja planowałam założyć firmę a moj partner jeździł na konwenty anime wiec seks ani w tym ani poprzednim przypadku nie miał nic do rzeczy ;)
      Ad4 wyjaśniono powyżej- poza tym nie jestem typem „domyśl sie” wychował mnie ojciec; wiem ze facet sie NIGDY nie domyśli.
      Ad 5 uniknąć odpowiedzi albo odpowiedzieć tak by nie urazić partnera. Nie „wychował” mnie żaden mężczyzna. Poprostu podążam za zdrowym rozsądkiem, obserwacjom- dlaczego rozpadło sie malzenstwo moich rodziców i radami babci która przez 50 lat była w szczęśliwym związku.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: to po co pytałeś jak nie chciales znać odpowiedzi.

A nie, wait. Miała skłamać, tak? Szkoda że się nie domyśliła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: skoro nie jesteś, to takim zostań! Staraj się, słuchaj co mówi, ćwiczcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@AnonimoweMirkoWyznania Jeszcze sie jej spytaj czy ma orgazm... Chłopie pytając się o takie rzeczy trzeba być przygotowanym na odpowiedź niezgodną z naszym oczekiwaniem ;)

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: zachowałeś się jak typowa różową kiedy pyta czy w tym ubraniu nie wygląda zbyt grubo xD

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: jedno jest pewne - nie kocha Cię

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Przeprosić za durne pytania.

•  

Nie chciała odpowiedzieć, zaczęła się normalnie wykręcać od odpowiedzi

tym bardziej, że powiedziała to tak wprost beż żadnych problemów

@AnonimoweMirkoWyznania: nie rób ladacznicy z logiki

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: tak jak ktos wyzej napisal, ona w wieku 28 mogla byc ruchana przez czadow po pijaku na dyskotekach, parzyc sie z nimi jak zwierzeta.

I bedzia miala to w pamieci.

Moim zdaniem to zwiastuje klopoty. Dowiedz sie czegos o jej przeszlosci...

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Czy wszyscy księża mają jakieś problemy psychiczne? Ewentualnie są mitomanami i tak wierzą w swoje kłamstwa że myślą że to naprawdę się działo.
    W liceum mieliśmy księdza, który nam opowiadał takie historie że głowa mała XD Np że jechał do pewnej rodziny, której członek podejrzewany był o wpływ szatana. No i ten ksiadz nam opowiada, że jedzie samochodem i nagle zapomniał drogę. Zaczął się modlić i cyk droga się pojawiła XD
    Albo jak zszedł do piwnicy na plebanii i poczuł jakby wąż oplatał jego szyję i go dusił i coś szeptał do niego po łacinie.

pokaż spoiler A potem ksiądz zmajstrował sobie bachorka i już nie uczył XD

Czy wasi księża też wam takie kity wciskali? XD

#bekazkatoli #wiara #heheszki #wtf #cosieodjebalo
    pokaż całość

odpowiedzi (77)

• odpowiedzi (32)

Mireczki! Właśnie zakończyłem wycieczkę na #sleza z rodziną, żółtym szlakiem który w znalezisku o Ślęży polecił mi Mireczek @aikonek.
    Po drodze spotkaliśmy starszego Pana (91 lat). W tym roku wszedł już 15 raz na sam szczyt. A teraz attention please- PAN JEST JUZ NIEWIDOMY!
    Zostawiam to zdjecie dla motywacji dla wszystkich leniwych piwniczakow. Czapki z głów!
    #gory #wroclaw #turystyka
    pokaż całość

odpowiedzi (50)