Wpis z mikrobloga

@ZajebistyDuda: ludzie w ogóle boją się przyznawać, że np. motocykl miał szlif "to nie ja, taki kupiłem, a w ogóle to parkingówka". No kurde, jak motocykl ma 10 lat, był jeżdżony na torze, to nie jest niczym dziwnym, że w którymś momencie mógł się złożyć bardziej niż rider by tego chciał.
@KurzeJajko: tu jeszcze jestem w stanie znaleźć argument, bo u nas niby sezon krótszy niż gdzieś, gdzie cieplej, ale fakt - zdarzają się 8 letnie perełki z 15k na liczniku. Widocznie właściciel pół roku jeździł do przodu, a drugie pół do tyłu.
@wnocy: Akurat to że użytkowany turystycznie byłbym w stanie uwierzyć bo w wielu krajach motocykl to tylko środek transportu tak u nas to pewnego rodzaju szpan, jak masz motocykl to jesteś gość i szacun a juz jak jeździsz sportem i masz najnowszy kombiak to juz napewno jesteś kozak i lepiej z tobą nie zadzierać.Taka mentalność nasza.Dałbym sobie rękę uciąć że większość posiadaczy sportowych motocykli ma je dlatego że mieli za młodu
@PancakeV: no nie wiem czy sportowe są takie wygodne na turystykę. U nas jak małolat uzbiera na moto to bierze tak właśnie jak mówisz. Ale nawet jak nie pojedzie na tor, to i tak będzie między światłami udowadniał, że z niego sportowiec. Raczej nikt nie kupuje mocnego sporta - bo marzenie - a potem nie jeździ nim spokojnie do kościoła i z powrotem.
@wnocy: Nie są jakieś super wygodne jak się zamierza przejechać Bałkany ale nie przesadzajmy tez w druga stronę każdy zdrowy chlop poradzi sobie z pozycja leżąca/pół-lezaca a tu bardziej chodzi o „szpan” .Szpanowanie spod świateł to akurat dla takich motocykli pestka i ich nie dyskwalifikuje a jak ktoś smażył kapcia pod remiza to i tak poznasz po przypaleniach/osadzie/strzepkach gumy czy nawet pęknięciach od strzelającej opony.A te przebiegi to i dla mnie
@PancakeV no dokładnie tak mam ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zawsze marzyłem o R6 z 2003-2006 roku i ostatnio udało mi się spełnić marzenie. Zrobiłem prawko i kupiłem jako pierwszy motocykl.

Nie jeżdżę turystycznie ale codziennie do pracy i czasem wieczorkiem po mieście dla samej jazdy. Z tym że od początku roku zrobiłem już 2k kilometrów... Więc nie wiem jak te przebiegi mogą być realne ( ͡º ͜