Wpis z mikrobloga

Marcin 29 Sosnowiec

Zgłoszenie nr 283 z dnia 2018-07-03 18:20:17

Imię: Marcin
Wiek: 29
Miejscowość: Sosnowiec
Kim jestem?
Tak standardowo, introwertyk, pracuję przy kompie. Czasem trochę zbyt szczery i generalnie złośliwy.

Wygląd
170 wzrostu, 55kg żywej wagi, czarne krótkie włosy, brązowe oczy. Podobno nadal wyglądam na 20 lat.

Zainteresowania
Lubię pośmigać na rolkach, czasem jakiś rower, ale wszystko w granicach mojej marnej kondycji. Pofarmić w jakąś gierkę, poczytać jakieś ciekawostki o kotach, czy obejrzeć coś historycznego.

Czego oczekuję?
Chciałbym poznać jakąś kobietę, która potrafi mówić pełnymi z zdaniami. Nie będzie miała problemu gdzieś wyjść, może jakieś wspólne rolki, na pewno byłaby większa motywacja. W sumie nie ma sensu więcej pisać, bo i tak wszystko wyjdzie w praniu.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Nie no, marzeniami to ja nie żyję ;)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Takie imprezy to raczej nie moja rzecz, ale zawsze można po negocjować. Jestem dość zdystansowany, więc ciężko mi się odnieść do dzieci, najgorsze są w wieku przedszkolnym, później/wcześniej jakoś oblecą. Nie pije, nie pale.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonysosnowiec < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Marcin 29 Sosnowiec

Zgłoszenie nr 283 z dnia 2018-07-03 18:20:17

I...

źródło: comment_ybOvhEGjVtsKZHbjscm5347rqjG1pboE.jpg

Pobierz
  • 2
@MirekSzukaZony:
Jeden z najgorszych tekstów jakie pojawiają się w profilach obu płci:

W sumie nie ma sensu więcej pisać, bo i tak wszystko wyjdzie w praniu.

Pół biedy jak jest coś jeszcze napisane (tak jak tu), ale czasem ludzie piszą tylko to i nic więcej (czyt. brak jakiegokolwiek opisu).
Słowa może i są prawdziwe, ale po prostu nie chce się tego czytać, jak się przegląda czyjś profil.