Gorące dyskusje ostatnie 12h

Kochani niebiescy, nie dajcie sobie wmówić, że PMS daje Waszym różowym prawo do robienia cyrków. Hormony hormonami i jasne, że przez te kilka dni jest się podirytowanym, ale tak samo facet ma prawo mieć gorszy dzień i jakoś nie daje mu to społecznego usprawiedliwienia na krzywe akcje. PMS to nie zespół Touretta, to tylko dobra wymówka na darowanie sobie hamulców.
    #oswiadczenie #pms

odpowiedzi (93)

Mirki mam problem. Poszedłem do liceum wojskowego, chciałem potem iść na studia wojskowe itd. Okazało się, że wbrew moim przekonaniom nie uczymy się tam o wojsku niczego a jedyną rzeczą, związaną z wojskowością są mundury i W-F na którym okazało się, że nawet dziewczyny mają lepszą kondycje ode mnie, przez co po każdym W-F'ie mam zawroty głowy, wymiotuję i mam zakwasy takie, że nie mogę się ruszać. Powiedziałem o tym rodzicom i stwierdziłem, że chcę zmienić szkołę, bo tu nie daję sobie rady i raczej nigdy nie będę dawał, bo od października mają nam zwiększyć liczbę W-F'u o 2 w tygodniu. Jak o tym usłyszeli to zamiast pomocy i zrozumienia dostałem opierdol, że siedzę na komputerze i opierdol, że wolę naukę niż W-F i że to był mój wybór i teraz mam ponieść konsekwencje. Jedyne na co się zgodzili to badania na krew, mocz itd. Modlę się aby wyszło z tego, że nie mogę być w takiej szkole. Co robić?
    #szkola #silownia #mirkokoksy #zalesie
    pokaż całość

odpowiedzi (159)

Mirki, co się odjebało w #lodz. Kumpel robi zdjęcia architektury. Ustrzelił taką fotkę jakiejś opuszczonej ruiny, po czym złapał za klamkę na tej dykcie udającej drzwi... a tam... sami zobaczcie w komentarzu :)

#wtf #urbanexploration #creepy #architektura

odpowiedzi (41)