Wpis z mikrobloga

#przegryw #stulejacontent #tfwnoff
Zanim polskie społeczeństwo dojrzeje do socjalizmu stulejarnego, tj redystrybucji seksu, programu Roksa+ oraz kolektywizacji kobiet proponuję wprowadzenie podatku od uprawiania seksu. Wszyscy będą równi dopiero wtedy, kiedy normiki będą musiały płacić za seks tak samo jak my. Przy okazji program 500+ zarobi sam na siebie. Czyż socjalizm stulejarny nie jest wspaniałą ideą, bracia w przegrywie?( ͡º ͜ʖ͡º)
Uprzedzając: @przegryw90: dupa cicho normicki agencie. W czasie betauprising zostaniesz aresztowany.
  • 21
@Anoncio: Nie popieram akcyzy na alkohol i fajki, więc nie mogę popierać również tego pomysłu. Mam lepszy pomysł - zniesienie akcyzy na alkohol.

Jakikolwiek kraj, w którym betauprising doszłoby do skutku 1) musiałby być społeczeństwem niebywałych #!$%@?. 2) skończyłby organizując pogromy na przegrywów.

Nie lubię padać ofiarą pogromów, poza tym: nie życz drugiemu tego, co tobie niemiłe.

Jak dla mnie wszyscy mogą się bzikać na okrągło, skoro sobie na to zapracowali,
@niemawolnegonicku:
Właśnie te najgłupsze baity najbardziej w tych przegrywów godzą podtrzymując w nich to co najgorsze.

Kiedyś jak nie było internetu to takie osoby spotykał ostracyzm społeczny wymuszając od nich jakąś aktywność mającą zmienić stan rzeczy, dzisiaj wszyscy chcą wszystko od razu, na teraz, bez żadnego starania, gdzie w przypadku porażki zamykają się w czterech ścianach narzekając na wszystko dookoła i nie widząc w tym swojej winy. Łączą się również w