Wpis z mikrobloga

Mój krótki, aczkolwiek bardzo intensywny żywot był bardzo barwny. Szczególnie okres 18-22, kiedy to w wieku 18 lat związałem się z pewną dziewczyną starszą ode mnie o 4 lata, poznaną w mojej pierwszej pracy. Myślałem nad tym długo i zdecydowałem się podzielić z wami kilkunastoma opowieściami dotyczącymi tego okresu burz i naporów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz będąc poważnym człowiekiem XDDD, z perspektywy czasu to co robiłem jest dla mnie absurdalne i momentami zabawne. Pytanie tylko czy zmarnuję tu czas rozwodząc się, nie znajdując zainteresowania. Będą to trochę opowieści dziwne i momentami odrażające ( ͡° ͜ʖ ͡°)


TL:DR czego nie robić na czillowaniu z laską

#heheszki ##!$%@? #czystyubaw #narkotykizawszespoko #czarnyhumor #gownowpis #dziendobry #rozowepaski #niebieskiepaski #opowiescizpsychiatryka
  • 43
ze swoim drugim chłopakiem poszła w trójkąt z jego kumplem, który później sam kończył zabawę ruchając M na widoku zmęczonego byłego


@Fraktalowy_Las: to niezła dupa szkoda że nie zrobilsicie sobie po dziecku i nie wzieliscie slubu.
Pękła mi dupa na poczatku czytając te wypociny normika ale jak doszedłem do tego legendarnego zdania to humor mi sie poprawił.
Nie ma to jak jezdzić autem ze szrotu i sie chwalić jakie to ono
@Fraktalowy_Las: Od roku jedynym mym towarzyszem tylko alkohol, ale też ostatnio mniej. W tym roku tylko raz się mocniej zabawiłem, ale to była 30 przyjaciela, a whisky lało się z nieba, więc tak wyszło.
A tak wolę dobre wino/piwo z dziewczyną.
@Fraktalowy_Las: nie no co ty to by było bez sensu. Tylko tam gdzie się angazuje.


Ty no jednak jest róznica miedzy laską która miała 3 partnerów a laską która miała prtnerów 3 i waliła w trójkąt z kumplami xD Chyba ze masz dobrego ziomka to w sumie spoko. Tylko gejostwo jest jak sie dotykacie jajami podobno.
@Canova: Inaczej. Ja byłem jej czwartym partnerem z kolei. W liceum była ostro #!$%@?ęta, a jej drugi partner był typowym leszczem. Zachciało jej się innego penisa, to pod pretekstem trójkąta dostała to za pozwoleniem i widokiem. Nie narzekam do tej pory na to co działo się u nas w łóżku. Nie trafiłem drugi raz na tak świetną laskę w łóżku.
@Fraktalowy_Las: Mnie używki nie dały po tyłku. Może zbyt rozsądnie się nimi posługiwałem ¯\_(ツ)_/¯
Inna sprawa to sport. Tak #!$%@?łem rowerem, że teraz mnie wszystko #!$%@?, a dzień bym najchętniej od ketonalu zaczynał xD
Jak to się mówi. Sport to zdrowie, ale nie #!$%@? wyczynowy ()
@Zimowy_Pingwin: Patrz wyżej może i doczytaj stary. Cały czas przez rok i dwa miesiące związku, miałem w głowie jej obraz jako rozwiązłej dziewoi. Łączyły nas seks i używki. Do tego ona była po dwuletnim, #!$%@? związku, a seksu nie uprawiała od ośmiu miesięcy do momentu kiedy się poznaliśmy
@Fraktalowy_Las: No jak kupowałem w tamtym roku w marcu rower to miałem 95 kg. Teraz mam 78 przy 182 cm wzrostu. Tylko górę by wypadało trochę dorobić, bo nogi jak u kolarza, a rączki informatyka xD
Ale przynajmniej mogę sobie wstać od biurka w pracy i strzelić setkę na rowerze od ręki.