Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Zostawiłam w mieszkaniu na miesiąc laptoka. A bo ciężki, nie chciało mi się wozić, do tego ma osobno klawiaturę, bo oryginał padł, więc tymbardziej, poza tym pomyślałam, że to miłe zostawić im laptoka w salonie do puszczania muzyczki. Sama wyjechałam na praktyki 500 km od domu.

  No i wczoraj na grupce domowej kolega pisze z dupy, że jak wróci do domu to wyśle mi zdjęcie tego błędu na komputerze. Ja takie wtf, o co chodzi? Popsuliście mi laptopa?!
  Kolega mówi, że no ej, myślałem, że Ci ta druga współlokatorka powiedziała. Od słowa do słowa dowiedziałam się, że ona nic nie pamięta, nie wie kto to zrobił, bo była najebana i hehe troszkę zajęta... I w ogóle to uspokajała współlokatora jak już wrócił po całej akcji do domu, że nic się nie stało. W końcu dowiedziałam się też, że jakiś typek (którego w zasadzie to nie znam) powiedział, że niby coś może tam za niego oddać.

  Wczoraj czułam się tylko dziwnie, bo mie wiedziałam, co o tym myśleć, a dzisiaj już mi trochę bardziej smutno i może nawet zaczyna mnie wkurzać to, że w sumie moi współlokatorzy się nie poczuwają za bardzo i nie przejmują akcją.

  Dodatkowym minusem jest to, że jestem w trakcie rozpoczynania prac nad inżynierką i muszę ją na czymś jednak ją napisać.

  No i uj no i cześć.

  Pisać do gościa, co rozlał na niego wódę, czy kazać współlokatorom to załatwiać, bo mnie nie interesuje jak tę szkodę mają naprawić?

  #zalesie #gownowpis #zycie #pytanie
  pokaż całość

  odpowiedzi (56)

 • avatar

  1/30
  Od dzisiaj zaczynam spanie ze słuchawkami i włączonymi angielskimi rozmówkami. Będę tak spał przez 30 kolejnych nocy i po tym czasie zobaczymy czy mój angielski wbił na wyższy lvl. Kto jest zainteresowany rezultatami?
  #dobranoc #angielski #uczsiezwykopem i jeszcze jakiś tag #zlotyspiisieuczy

  odpowiedzi (63)

 • avatar

  TL;DR: Zrobiłem nowy generator pasków grozy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  https://paski.crazystream.tv/

  Witajcie mireczki jako iż generator pasków został wyłączony przez twórcę a ja się dzisiaj w nocy obijałem postanowiłem napisać własny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Generator jest prosty i trochę zbuggowany ale działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Do wyboru mamy 4 prezenterów a wiadomość może mieć do 50 znaków.
  Jak będziecie zainteresowani mogę go dalej jakoś rozwijać (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  #programowanie #webdev #tworczoscwlasna #tvp #tvpis #paskigrozy #vuejs #vue #heheszki
  (O i może #pwa bo strona ma score 100/100 ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  pokaż całość

  odpowiedzi (79)