Wpis z mikrobloga

Uczestniczyłem w zeszły weekend w podcaście z moimi przyjaciółmi z @TeraInoTera, w którym opowiedziałem o swoim doświadczeniu z #ayahuasca.

Jeżeli macie koło dwóch godzin na posłuchanie tego co mam do powiedzenia na temat życia, które jest jak #sen. Korzyściach płynących z #joga i #medytacja oraz tego w jaki sposób wytwarzają one połączenie na linii umysł-ciało. Jeżeli zawsze zastanawialiście się dokąd #psychodeliki mogą was zabrać, czym te doświadczenie różni się od #psychoterapia. Jak moje doświadczenie #smierc'i ma się do tego co myślę teraz o #filozofia oraz #psychologia. Jak zrozumiałem balans swojego ciała na #glodowka. Oraz tego czy na #lsd albo #mdma projektujemy rzeczywistość i czy to znaczy, że wszyscy jesteśmy #bog'iem to zapraszam do posłuchania! (:

W komentarzach wołam plusujących mój przeszły wpis. Nigdy was już więcej nie zawołam, przyrzekam ( ͡ ͜ʖ ͡)
c.....g - Uczestniczyłem w zeszły weekend w podcaście z moimi przyjaciółmi z @TeraIno...
  • 24
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (51)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Sercio @sorek @SaGe @bitcoholic @Meresin @MicGell @SuperSuperSuper @byynajmniej @europa @karo_lka @banita50000 @chuher @look997 @biliard @Mk19 @olrajt @wilkolak @WidowMaker @szpongiel @3rdEye @Migfirefox @Clark_Nova @maloj @Said222 @yo_eighth @broxigar @Bakanany @Anzelm60 @Mysi @foreverever @Astroc @lisilis @Vadzior @Steph_King @
@chilling: a mam takie pytanie do wnioskow: reinkarnacja istnieje czy nie wracamy, by moc przezyc jeszcze raz lepiej?

i drugie: skoro jestesmy tymi "bogami" sami tworzymy rzeczywistosc (jak z dobrych wykladow motywacyjnych ;)) to po co sie tym dzielic z innymi, skoro jak umrzemy nasz swiat sie konczy i Ci ludzie ktorych mielismy projekcje przestana w sumie istniec, bo mowiles, ze Ty teraz mowisz cos co moze na kogos wplynac i
@gg_jap: ktoś kiedyś powiedział że wszechświat w swojej nieskończoności wybrał podział na osobne byty, po to żeby znów mógł doświadczać. W swojej nieskończoności, będąc wszystkim był jednocześnie niczym. Projekcje innych osób istnieją i są jakby oderwanymi cząstkami całości a każda doświadcza tego co sobie wybrała. Po śmierci wracasz do całości i jeżeli chcesz możesz znowu wrócić po więcej. ##!$%@? / Kacper
@0x7C3: jak najszybciej. Mieliśmy wrócić po przerwie ale harmonogram był napięty jak guma w majtach, no i nie wróciliśmy. Pewnie pojedziemy z Tera Gadamy do Pragi do Mateusza i tam nagramy drugą część. Stawiałbym na miesiąc/dwa. Do tego czasu nagrywamy mnóstwo innych podcastów o "życiowo pomocnej" tematyce.
reinkarnacja istnieje czy nie wracamy, by moc przezyc jeszcze raz lepiej?


@gg_jap: fajne pytania. Dopiero mam czas odpowiedziec. Istnieje, ale w formie wracania do swojego wlasnego życia.

skoro jestesmy tymi "bogami" sami tworzymy rzeczywistosc (jak z dobrych wykladow motywacyjnych ;)) to po co sie tym dzielic z innymi, skoro jak umrzemy nasz swiat sie konczy i Ci ludzie ktorych mielismy projekcje przestana w sumie istniec, bo mowiles, ze Ty teraz mowisz
@chilling:

Samemu mozesz tworzyc ja piekniejsza, wiec dlaczego by nie (;


w sumie nie pomyslalem o tym w ten sposob, ale mialoby to sens, generalnie czym dluzej sie nad tym wszystkim zastanawiam to tym bardziej to wszystko wokol wydaje sie polaczone i spojne, niewiarygodne to jest, ciezko to ogarnac czasami naprawde ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chilling: za tydzien GoaDupa będzie jeszcze lepsza okazja do przemysleń, ciekaw jestem ile razy w sumie w przeszlosci tez dokrywalem takie rozkminy juz, bo watpie by to byl pierwszy raz pewnie to koło się toczy już X razy :) tak jak czuje ze jakos dziwnie polaczony z Japonia jestem, kiedyś na bank musialem tam mieszkać, to tak samo z odkrywaniem natury rzeczy było pewnie :)
@chilling: @gg_jap: Specyfiki tego typu to droga na skróty do stanów, na które trzeba sobie zapracować. Szybkie i łatwe połączenie się z dolnym biegunem, mimo, ze wyglada to na coś pozytywnego. Wiedzy z tego nie ma, bo nie ma tutaj włożonej pracy. Tak jak można sobie synthol w miesnie wstrzyknąć i będą wyglądały na wyższe to nie to samo co dzięki treningowi.

Poza tym naiwnym jest myślenie, ze szamani daliby
Specyfiki tego typu to droga na skróty do stanów, na które trzeba sobie zapracować


@dnasstorm: nie zgodzę się. Stan jest ten sam, jednak droga jest odwrotna. W wolnej drodze należy pracować by osiągać cel. W tej, szybkiej, osiągasz cel od razu, ale jego zrozumienie zajmuje podwójną ilość czasu.

Są ludzie, którzy tej wiedzy nie potrafią przetrawić i wtedy można mówić o tym, że swoje tripy spędzili na kolorkach.

Ale ocenianie drogi
@chilling: 5th precept
«surāmeraya majjapamādaṭṭhānā veramaṇi sikkhāpadaṃ samādhiyāmi.» «I will refrain from intoxicating drinks and drugs which lead to carelessness.»
That is to say: I will not consume any substance likely to intoxicate my body or my mind, such as alcohol, drugs, tobacco, etc. I will even avoid to drink too much coffee. Due to health reasons, the medicines are authorised. Jakby ćpanko było zalecane to mnisi by mieli to wpisane