Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mireczki i Mirabelki, robię #rozdajo koszulki #starwars. Nówka sztuka, dostałem ją w ramach prenumeraty https://www.deagostini.com/pl/kolekcja/starwars/ . Jak zwykle zielonki dupa cicho, plusiki zbieram do poniedziałku 23.07 do godziny 22:00. Więcej foto w komentarzu.

  odpowiedzi (17)

 • avatar

  #przegryw #stulejacontent #zalesie
  Jak mnie wkurzają te bananowe dzieci, których rodziców stać na wysłanie ich na studia (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  No bo zobaczcie- wynajmują im mieszkania, płacą za imprezy i rozrywki. Oskarki zdobywają sociall skilla na uczelni i w akademikach, piją alkohol, palą marihuanę. Co więcej, taki Oskarek i Klaudia zdobędą dzięki tym studiom dobre stanowiska i będą zarabiać kupę kasy, za którą wyślą później swoje dzieci na studia.
  W tym czasie osoby z biednych rodzin jak moja zapierdzielają w fabrykach po 12 h dziennie za mniej niż 2k miesięcznie i z zazdrością patrzą na swoich rówieśników, którzy jedyne co mają to bogatych rodziców, a mimo to ich życie jest o wiele szczęśliwsze od życia Sebastianów i Matich. Gardzę bananami i normictwem, tfu! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  pokaż całość

  odpowiedzi (102)

 • avatar

  Hej Mircy widzę, że ostatnio interesuje Was moja "branża" dlatego za ostatnią wielką pomoc jakiej mi udzieliliście postaram się odwdzięczyć zdjęciami prosto z linii frontu. Autorem jest mój kolega z pracy, który pojechał pomagać Szwedom w walce z pożarami. Pokonali około 1500 km żeby dotrzeć do celu a w tej chwili są około 30 km od celu i rozbijają obozowisko. Szwedzi witają ich bardzo serdecznie na całej drodze przejazdu, wywieszają transparenty, obdarowują jedzeniem i słodyczami. Wrzucam kilka zdjęć z trasy przejazdu, a specjalnie dla Was zdobędę zdjęcia z samej akcji gaśniczej. Przy okazji pragnę Wam wszystkim podziękować za prawie 2 i pół roku pomocy jakiej doświadczam od Was w walce z chorobą mojej córki Pauliny chorej na Stwardnienie Rozsiane. Ostatnia akcja sprzed kilku dni to był szok dla mnie...Jesteście Wielcy

  #strazpozarna #szwecja #pomagamypaulinie
  pokaż całość

  odpowiedzi (88)