Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jak wygram zabieram jedna losowa osobę która zaplusowala na wycieczkę za granice która ja opłacam ze wszystkim, typu atrakcje dojazd itd. #rozdajo

pokaż spoiler Najlepiej jakby wypadło na różowa wolna ( ͡º ͜ʖ͡º) ale jak nie bieski to sobie tez poradzimy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) za odpowiednia $$ znajdziemy różowe

odpowiedzi (19)

Czy wszyscy księża mają jakieś problemy psychiczne? Ewentualnie są mitomanami i tak wierzą w swoje kłamstwa że myślą że to naprawdę się działo.
    W liceum mieliśmy księdza, który nam opowiadał takie historie że głowa mała XD Np że jechał do pewnej rodziny, której członek podejrzewany był o wpływ szatana. No i ten ksiadz nam opowiada, że jedzie samochodem i nagle zapomniał drogę. Zaczął się modlić i cyk droga się pojawiła XD
    Albo jak zszedł do piwnicy na plebanii i poczuł jakby wąż oplatał jego szyję i go dusił i coś szeptał do niego po łacinie.

pokaż spoiler A potem ksiądz zmajstrował sobie bachorka i już nie uczył XD

Czy wasi księża też wam takie kity wciskali? XD

#bekazkatoli #wiara #heheszki #wtf #cosieodjebalo
    pokaż całość

odpowiedzi (77)

Mireczki! Właśnie zakończyłem wycieczkę na #sleza z rodziną, żółtym szlakiem który w znalezisku o Ślęży polecił mi Mireczek @aikonek.
    Po drodze spotkaliśmy starszego Pana (91 lat). W tym roku wszedł już 15 raz na sam szczyt. A teraz attention please- PAN JEST JUZ NIEWIDOMY!
    Zostawiam to zdjecie dla motywacji dla wszystkich leniwych piwniczakow. Czapki z głów!
    #gory #wroclaw #turystyka
    pokaż całość

odpowiedzi (51)