Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Witam witam, poprzednim razem trollowałem psiarzy i kociarzy oskórowanym psem Brunonem oraz chińskim zwyczajem wmurowania młodego kota w ścianę domu.

  W związku z zainteresowaniem otwieram tag: #zarzutkadoskonalejjakosci - do obserwowania / czarnolistowania.
  Postaram się dostarczać content ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zachęcam również do podrzucania swoich pomysłów - inspiracji nigdy za wiele. Wołam plusujących poprzednie wpisy - nie chcesz być wołany to nie plusuj.

  A w dzisiejszym odcinku SŁODZIAKI - ŚWIEŻAKI. Ale nie ma nic za darmo, co to to nie ! Chcesz ŚWIEŻAKA ZA DARMO madka ale tylko pod jednym warunkiem - żądam jednego zdjęcia. Nie jakieś roznegliżowane, bo tego internet pełen, tu trzeba się wysilić ( ͡° ͜ʖ ͡°) zdjęcie Z RONDLEM LUB DOWOLNYM PRODUKTEM Z BIEDRONKI NA GŁOWIE. Kto pierwszy ten lepszy !

  #heheszki #ciekawostki #pdk #madki #madka #pasta #zadarmo #swiezaki
  pokaż całość

  odpowiedzi (232)

 • avatar

  Mirki mam problem. Poszedłem do liceum wojskowego, chciałem potem iść na studia wojskowe itd. Okazało się, że wbrew moim przekonaniom nie uczymy się tam o wojsku niczego a jedyną rzeczą, związaną z wojskowością są mundury i W-F na którym okazało się, że nawet dziewczyny mają lepszą kondycje ode mnie, przez co po każdym W-F'ie mam zawroty głowy, wymiotuję i mam zakwasy takie, że nie mogę się ruszać. Powiedziałem o tym rodzicom i stwierdziłem, że chcę zmienić szkołę, bo tu nie daję sobie rady i raczej nigdy nie będę dawał, bo od października mają nam zwiększyć liczbę W-F'u o 2 w tygodniu. Jak o tym usłyszeli to zamiast pomocy i zrozumienia dostałem opierdol, że siedzę na komputerze i opierdol, że wolę naukę niż W-F i że to był mój wybór i teraz mam ponieść konsekwencje. Jedyne na co się zgodzili to badania na krew, mocz itd. Modlę się aby wyszło z tego, że nie mogę być w takiej szkole. Co robić?
  #szkola #silownia #mirkokoksy #zalesie
  pokaż całość

  odpowiedzi (158)

 • avatar

  Było ale dobre XD
  #madki #madka #tinder

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (42)