Wpis z mikrobloga

Mireczki, taka sytuacja. Kupilem na allegro odkurzacz samochodwy. Towar przyszedl ale okazalo sie ze nie jest nowy jak zapewnial sprzedawca. Wedlug mnie odkurzacz był ze zwrotu bo był brudny i niechlujnie zapakowany w dziurawym pudelku. Przetestowałem odkurzacz i jego jakośc była fatalna. Postanowiłem zrobił zwrot z allegro i odesłać sprzedawcy. Wyslalem paczke na adres do zwrotów poinformowałem sprzedawce o swojej decyzji. I dzisiaj dostaje mejla od Inpostu że kurier nie zastał nikogo w domu i zrobił awizo i że jak sytuacja sie powtorzy to mi odesla z powrotem towar. Sprzedawca olewa mejle a w telefonie zglasza sie tylko poczta glosowa. Co robić w takiej sytuacji? Nie chce dostawać towary ktory mi nie bedzie potrzebny #allegro #inpost
  • 3
@usun_konto82: myśle ze dojechanie go to tez dobry pomysł ale w ostateczności. Najpierw czekaj aż inpost odeśle paczkę (nie wiem czasem czy po 3 próbie doręczenia nie zostawią mu tego w oddziale na jakiś czas ale DOKŁADNIE nie wiem. Jeżeli już odkurzacz ci wróci to krótko z dziadem. Otwierasz spór na Allegro, opisujesz sytuacje, dołączasz zdjęcia odkurzacza, aukcje, awizo z inpost i kręcisz inbe z pracownikami Allegro. Jeżeli gość jest kumaty