Wpis z mikrobloga

Mireczki licze na Wasza fachowa pomoc. W chwili obecnej ocieplaja mi balkon, ktory sam w sobie jest juz waski. Co prawda beda wymieniac porecz i bedzie ona troszke wysunieta do zewnatrz tak aby czesciowo zrekompensowac zabrana przestrzen. Jutro bede rozmawial z pracownikami aby ocieplili tylko i wylacznie steropianem. Oczywscie zaplace cos extra, tylko obawiam sie ze moga sie nie zgodzic.
Czy w razie czego po zakonczeniu ocieplania moge sam to zrobic na wlasna reke? Mam mieszkanie wlasnosciowe.

#remontujzwykopem
Pobierz WojA - Mireczki licze na Wasza fachowa pomoc. W chwili obecnej ocieplaja mi balkon, k...
źródło: comment_OsEr9GT5YsvSgOWgaGcKw4DkLO4iu8tk.jpg
  • 15
na to idzie jeszcze steropian...


@WojA: To jest styrodur, a to wczesniej to była wełna na moje oko "piętnastka". Wracając do tematu, nic nie załatwisz, bo to na koniec musi odebrać INB i nie podpisze im protokołu odbioru, jeżeli na jednym balkonie będzie zostawione tak jak jest.
@WojA: To nie od nich zależy, jeżeli firma bierze zlecenie, żeby im na koniec zapłacono, muszą mieć protokół odbioru wystawiony przez inspektora nadzoru budowlanego, żaden inspektor nadzoru budowlanego nie podpisze protokołu w takim przypadku :-) Żebyś tylko nie dał im tego tysiąca "na gębę", bo oni naprawdę mają mało do powiedzenia w tej sytuacji :-)
@WojA: u Ciebie trochę inna sytuacja niż u mnie, bo ja mam ten sam problem tylko barierka balkonu montowana jeszcze do ściany (nie mam bocznych ścian z cegły). Panowie sami zagadali do spółdzielni, że piękna balustrada na balkonie i szkoda by ją było ciąć, na co w spółdzielni powiedzieli że skoro tak chcecie, to tak róbcie i nadleją mi 5 cm po głębokości balkonu (od drzwi wejściowych w przód). U Ciebie