Wpis z mikrobloga

@czlapka @Kajotpe no wydaje mi się że dosyć duże bo ludzie na normalnych stanowiskach dostają raczej podwyżki adekwatne do inflacji, chyba że firmie się powodzi, lub na to zasłużyli. Jeżeli wykonujesz taką sama pracę jak 3 lata temu bez fajerwerków to czego ty oczekujesz ?
@wojtek656: nie każda firma zarabia tyle samo i zatrudnia tyle samo pracowników żeby móc płacić tyle samo - pracownik ma wolną wolę, zawsze może zrezygnować i iść gdzie indziej, ale wyśmiewanie się z pracodawcy, bo przez 3 lata nie dał 1k podwyżki to kpina i żenua
@Grupl: jesteś głupi czy jaki? nie rozumiesz prostych wypowiedzi czy jak ? przecież nie piszę że źle że zmienił pracodawcę, tylko źle że się z niego nabija, bo łaskawy Pan nie dostał 60% podwyzki
@revoolution: Szkoda mi słów na Ciebie. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem i jeszcze z powodu swojej niewiedzy obrażasz mnie.

Uwaga, tłumaczę jak dla debila: zabawne jest dla mnie, że pracodawca jest zaskoczony, że PO TRZECH LATACH ciągłego ROZWOJU z mojej strony, ukończeniu różnych kursów, opanowaniu dodatkowego języka, ZWIĘKSZENIU zakresu obowiązków (jak i mojej produktywności) o jakieś 200% oczekuję podwyżki. Już rozumiesz dzbanie?