Wpis z mikrobloga

Mirki, pomóżcie, bo mnie zaraz coś strzeli. Próbowałem zainstalować program i okazało się, że nie mogę bo system plików jest niezgodny itd. okzało się, że nie mogę nic zrobić, co wymaga praw administratora. Sporo osób miało ten problem, ale mi nic nie pomaga z rozwiązań, które przedstawiali. Miał ktoś taki problem? Próbowałem następujących rozwiązań:
-aktualizacja windows update (Kod błędu: (0x80073712), nie mogę naprawić, bo do wszystkiego trzeba adminstratora, kt orego w teorii nie mam)
-założenie nowego konta z uprawnieniami administratora i próba zmienienia UAC na najniższe (większości osób właśnie to rozwiązanie pomagało, u mnie nic się nie dzieje i nie pomaga)
-zmiana dźwięków systemowych na brak dźwięków (niektórym także to pomogło, mi nie)
-odzyskiwanie z punktu - brak efektów windows nie moze znaleźć folderu z punktami
Ma ktoś jakiś pomysł?

#komputery
#windows10
#windows
#problem
#aktulizacja
  • 9
@taknietaknie: zrób backup najważniejszych danych i tyle - serio, patrząc na opis tego masz coś ostro pokrzaczonego. Co to za instalacja co teraz masz? Razem ze sprzętem przyszła? Czy inny customowy obraz?
@taknietaknie: ale oryginalny który przyszedł z systemem, czy sam instalowałeś? Bo to ma spore znaczenie - producenci lubią dorzucać sponsorowane syfy które rozwalają w dłuższym czasie stabilność systemu
@Koliat Sam instalowałem, ale właśnie znalazłem rozwiązanie, dlatego zostawie dla tych co może beda mieć taki problem w przyszłości. Uruchamiamy safe mode > UAC > Pasek powiadomień na sam dół > Reset i aktualnie działa.