Wpis z mikrobloga

Mirki taka sytuacja. Dziewczyna pracuje w urzędzie przez urząd pracy na pracach publicznych i pracodawca ma obowiązek po zakończeniu tych prac dać umowę na minimum miesiąc (skończyły się w zeszły piątek). Wójt ją zlewa teraz wziął urlop i raczej umowy nie dostanie za szybko. Jak kręcić Małysza? Gdzie pisać anonimy żeby mu gnoju narobić? #pracbaza #prawopracy
  • 26
@ElectroNICK dziewczyna chyba jest dorosła, nie? Niech idzie do urzędu pracy i zapyta co ma zrobić w tej sytuacji. A wójtowi i urzędowi zadna kara nie grozi, bo wystarczy małe pismo, że jednak nie ma pieniędzy w budżecie. To nie jest prywatna firma.
@taktoto: no teraz jest w dupie. Jak jej radziłem żeby na drugi dzień nawet nie przychodziła do pracy to sam by zadzwonił to nie. Zaczepiała go i on nic. Też radziłem zeby do PUP i PIP uderzyła ale to trzeba wziasc wolne xD Sam chce to ruszyć i anonima wysłać.
@ElectroNICK i nawet zadzwonić nie mogła? Olaboga, dorosła osoba a jak z dzieckiem za rękę trzeba. Jaki urlop, jak ona tam nawet nie pracuje, wpuszczają ją nielegalnie a nie daj Bóg ma dostęp do dokumentów, które nie mogą być udostępniane niezatrudnionym.
@apkwiatosz: dlatego chcę anonima. Jak pójdzie do pup czy pip to na pewno będą wiedzieli kto to. A nagła kontrola czy coś coś zdziała. Pozatym mi by było na rękę jakby się z tamtąd musiała wyprowadzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)