Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? jak wy się przypieralacie do d0t3ra. Chłop nosi kolorowe koszule, bo lubi a wy

oooooo #!$%@? pedał pewnie

w dupe lubi pewnie

pa na jego usta xddddd

w dupe lubi

beznadziejne koszule


A sami nosicie koszulki "1958 SPOT CALIFORNIA SURFING" ze straganu, które kupuje wam mama. Ewentualnie robicie zakupy w Croppie czy Housie, jakieś bluzy stare zmechacone w #!$%@?, #!$%@? proszkiem do prania zamiast perfumami.
Od pryszczy Wam nie pocisnę, bo #!$%@?ło mi diodę po lewej stronie czoła taką czerwoną.

No i nie wiem co tam jeszcze. Spokojnego piątku?

Dobranoc?

#!$%@? jeszcze tyle znaków zostało w tym polu

Dobra to tak przy okazji w sumie głodny jestem, jak będzie 100 plusów to pokażę co kupiłem bo chyba do sklepu idę

Cześć. Do później.
  • 8
@yazhubal: Niech żyją i dadzą żyć innym. No i #!$%@? niech ogarną ten zapach proszku od prania bo przysięgam, że następnego #!$%@? dźgnę w gardło długopisem Zenitha. Taki metalowy to się nie połamie.
EDIT: Żeby jeszcze perfumy to był kuwa jakiś majątek, ale nawet te sieciówkowe (mam na myśli Reserved) za 50zł mają jakiś nawet zapach, 2-3 psiknięcia i już inny człowiek. Dodatkowo czasem się trafi na jakieś Jaguary czy nawet STR8 na promocji, a starczy im to na pół roku. Ale #!$%@? nie wypsika się antyperspirantem, bo #!$%@? nie wie do czego służy XD.

Ale jestem #!$%@?

I głodny