Gorące dyskusje ostatnie 12h

w związku z tym iz mój wpis z dokarmianiem pszczół wbił się na główną robię #rozdajo słoika miodu(1kg)
    do wyboru przez zwycięzce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler wybór jest niewielki bo został mi tylko gryczany ,rzepakowy kremowany i rzepakowo-wilkowiatowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak bym komuś smaka narobił piszcie na pw od 3 słoików wysyłka gratis
    gryka 30 za słoik rzepak 28
    słoiki 1kg
    tutaj rzepakowy kremowany
    nie mam foto gryczanego, ma on bardzo ciemną barwę prawie czarną( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #pszczelarstwo
    pokaż całość

odpowiedzi (72)

Jestem jedyną policjantką obyczajową w tym jebanym pendolino. zawsze. #pkp powinno mi już chyba zacząć płacić. Zawsze, ale to zawsze znajdzie się jakiś debil, który w strefie ciszy nie potrafi się zastosować do jebanych zasad jakie w tej strefie panują. Dzisiaj obok mnie siedziały w strefie ciszy dwie madki ze swoimi gówniakami. Jedna to jeszcze miała jedno w wieku mniej więcej przedszkolnym, ale i tak japa się dziecku nie zamykała przez całą podróż. Nic, siedziałam cicho. Ale druga. Nosz kurwa, gówniak level 1. Wchodzi i zaczyna napierdalać grzechotką w siedzenia.
    Za każdym razem zastanawiam się czy pęka mi dupsko i się przypierdalam czy jestem bohaterem, na którego ten świat nie zasługuje. Ostatecznie jak zwykle zwracam uwagę babie, a ona że no juz już zabrałam dziecku grzechotkę xD i nie było innych miejsc, musiałam kupić w strefie ciszy, a konduktor sprawdził mi bilet i nic nie mówił. Facet za nią zaczął do mnie z tekstem, że dyskryminuję dzieci XD chlew obsrany gównem
    #zalesie #podroze #podrozujzwykopem #pkp
    pokaż całość

odpowiedzi (27)

Bez dobrego pomocnika nie ma magika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #pozytywnie #heheszki

GIF

odpowiedzi (8)