Wpis z mikrobloga

#zagadka #pytanie #wedkarstwo

Bezinteresowna uprzejmość i serdeczność to jedna z najlepszych cech ludzkich.
Od razu urlop można wykorzystać ciekawiej niż plaża-wóda-sen wystarczy podzielić się uśmiechem pozytywnym vibem. Zwykła serdeczność zaowocowała sytuacją niczym z klasyka rpg.
Po kilkuminutowej wymianie zdań z rybakiem po zakupie ryb, podziekowabiu, pożegnaniu i odwróceniu się ten uśmiechnięty NPC zawołał:
"Hej, pokaże wam coś o czym mało który rybak wie"
Miałem dwie opcje:
- Co takiego?
- Nie interesuje mnie to. Bywaj.

Rozciął głowę poprzedzając zdaniem "jak mi się poszczęści to znajdę jedno albo dwie" i z głowy ryby wyciągnął to (zdjęcie) w dwóch sztukach.
Następnie oznajmił- spróbujcie się dowiedzieć co to jest. Jak wam się nie uda to przy następnym spotkaniu wam powiem.
I pojawiła mi się misja poboczna.
Inny emerytowany rybak grający na harmoszce któremu tego samego dnia dałem piątala za robienie dobrego klimatu przy obiedzie stawia na zęby ale przyznał się że nie wie.

A wy, moi trzecioplanowi npc- co wy na to?
mi-siek - #zagadka #pytanie #wedkarstwo

Bezinteresowna uprzejmość i serdeczność to j...

źródło: comment_XIakrMnNkDyoVK0ZsQ47P8N3EDePd8v5.jpg

Pobierz
  • 20
@mi-siek: jest taki pasożyt rybi, który bytuje w jamie ustnej. Z czasem powoduje zanik języka i go zastępuje. Jeśli będziesz szukał zdjęć to nie oczekuj miłych dla oka i układu trawiennego obrazków.
@mi-siek: jeszcze mi się przypomniało, ze głowonogi mają wewnętrzny pancerz. Wchłonięta w toku ewolucji muszla, ale to już chyba za daleko chociaż jeśli nie będzie lepszych typów to możesz spróbować.