Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ja pierdole, ale w tej Polsce to buractwo. Przeprowadzilem sie do Warszawy (juz troche dawno), mieszkam na nowym osiedlu. Przez dwa tygodnie KAZDEMU mowilem "dzien dobry", pozniej przestalem pierwszy mowic i NIKT pierwszy sie ze mna nie przywital do tej pory. Jak kurwa w lesie, nadęte faje, zeby nie bylo jestem mily, kulturalny i usmiechniety chlopak na co dzien wiec nie wygladam na jakiegos kryminaliste zanim ktos tak mi napisze. W UK zanim zdarzylem pierwszy powiedziec " Hello lub good morning" to sasiad juz mowil i sie pytal czy wszystko w porzadku, bez wzgledu czy to byl ciapak czy anglik czy ktos inny.

  #zalesie #oswiadczenie #uk #emigracja #polska #warszawa
  pokaż całość

  odpowiedzi (134)

 • avatar

  Zapraszam do uczestnictwa w MISTRZOSTWACH PAST 2018!
  Tag do obserwacji: #mistrzostwapast #pasta

  Format rozgrywek
  Do uczestnictwa wytypowałem 60 najbardziej popularnych past w internecie i na wykopie z przestrzeni ostatnich lat. Pasty zostały rozstawione zgodnie z prawdopodobieństwem zwycięstwa tak aby uniknąć grupy śmierci już na początku rozgrywek. Kolejność na liście ankiety jest jednak przypadkowa.
  Pasty zostały podzielone na 6 grup po 10 past. Do kolejnej, półfinałowej fazy zakwalifikują się tylko po 3 pasty z każdej grupy. Daje to 18 pretendentów w drugiej rundzie + 2 wolne miejsca - zostaną przydzielone pastom, które zaproponują użytkownicy, a które nie znalazły się w finałowej 60tce, lub dwóm pastom z 4 miejsc z największą ilością głosów. W półfinałach każda z 20 past powalczy o jedno z 8 miejsc w ścisłym finale.
  Przewidywane tempo Mistrzostw - jedna ankieta dziennie. Czas rozstrzygnięcia głosowania - 24 godziny od teraz.

  Treść wszystkich past wraz z tytułami będę wklejał w komentarzach.
  Jeśli chcesz być wołany do kolejnych grup i faz zaplusuj ten komentarz

  Dzisiaj rozstrzygamy Grupę A
  Niech wygra najlepsza! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  pokaż całość

  odpowiedzi (65)

 • avatar

  #tinder

  Jak ujarzmić milfa cz. 41 ¯\_(ツ)_/¯

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (25)