•  

  Przesłanie miłości z dzisiejszego live na FB.

  Całość na jego grupie.
  #rafatus #patostreamy

  źródło: vimeo.com

  •  

   @1TK11: niech se zymba wstawi menel jebany męska prostytutka xD

  •  

   @1TK11:no co powiedzial o tb prawde ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   @1TK11: Cóż teraz żebrasz w galeriach, a nie na stremach, MCdonalds Cię szanuje jak widać, że Cię nie wyrzucają z tamtąd, czyli masz respect. Ile zarabiasz z tych żebrow w MCDonalnds, 20, 30? siłkę wybrałeś do picia miętówki, sparing partner wrócił, że tak kozaczysz? Chłopie, jesteś na liścia i się zlejesz w gacie, jak nie posrasz, a Ty startujesz na galę FammeMMA? Nieźle Cię portfel boli, bo nic sobą nie reprezentujesz oprócz dna, To, że WG wspomniał że chce Ci pomóc, to nie znaczy, że wystąpisz na walce, chyba, że za ring-girls, albo sranie do wiadra na środku klatki, weź juz zakończ udostępnianie filmików w internecie i będzie dobrze. Jesteś dnem, totalnym zerem, z takim CV to pracy nie znajdziesz i uświadomie Cię, każdy pracodawca sprawdza FB potentata, co kto udostęnia, jakie ma wpisy itp. Twoja praca kończy się na rurce w klubie go-go, chociaż nawet tam Cię nie przyjmą z takim sprzętem. Lataj po patyk swojej pani, który Ci rzuci, bo jedynie to umiesz. małe ELO @Rafal-Kowalyk

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Kochani,

  Trzymajcie dzisiaj proszę kciuki za wizytę mojej mamy w Centrum Onkologii. Dzisiaj pozna wyniki tomografii i dowiemy się więcej.

  odpowiedzi (46)

 • avatar

  Historia jednej penetracji - tym razem nie mojej

  #logikarozowychpaskow dziś z trochę nietypowej perspektywy o kobietach górników uwięzionych 700 metrów pod ziemią w Chile w 2010 roku.
  Wszystkich ewakuowano po 69 dniach które spędzili w podziemnym schronie na poziomie -700 metrów. Jeszcze przed zakończeniem akcji stało się jasne, że wszyscy mogą liczyć na ogromne wpływy w formie praw do książki czy filmu na ich temat. Było to głównym powodem rękoczynów do których doszło w obozie na powierzchni pomiędzy aktualnymi żonami, kochankami i przyjaciółkami uwięzionych górników. Wszystkie panie zarzekały się, że to właśnie je kocha najbardziej i domagały się pieniędzy - oczywiście nie wprost - wszyscy musieli się domyśleć.

  Panowie bardzo szybko zrozumieli, że piekło jakie przeżyli pod ziemią nijak się ma do piekła, które czeka na nich na powierzchni. Jeden z uwięzionych górników już pod ziemią przebywał pod (telefoniczną) opieką psychologa, po tym jak dowiedział się, że jego żona w obozie nad nim poznała jego kochankę z którą planował wspólne życie, i że obie czekają na górze... Ale to i tak nic w porównaniu z jego kolegą, który będąc pod ziemią wiedział, że na powierzchni czekają:
  1. jego pierwsza żona, z którą się jeszcze nie rozwiódł
  2. przyjaciółka, z którą aktualnie mieszka
  3. matka jego nieślubnego dziecka
  4. przyjaciółka, która mówi, że kocha go nad życie.
  Te 4 panie po wyjściu zgotowały mu takie piekło, że w późniejszych wywiadach wspominał, że najbezpieczniej czuł się jednak pod ziemią.

  Chcesz wiedzieć więcej o akcji ratunkowej w Chile? Poniżej link do wykopaliska z całym artykułem:
  https://www.wykop.pl/link/4432933/akcja-ratunkowa-w-chile-w-ktorej-po-69-dniach-pod-ziemia-uratowano-33-gornikow/

  Jeśli również interesujesz się wszystkim związanym z penetrowaniem ciasnych, ciemnych i bardzo mokrych miejsc to obserwuj mój autorski tag #penetrujedziury

  #logikaniebieskichpaskow #mikroreklama #ciekawostki #truestory
  pokaż całość

  odpowiedzi (8)

 • avatar

  Pacz jak fruwa nasz kochany, kosmonauta wydziarany.
  #heheszki #kosmonauta #tatuaze #bedziebanczyniebedzie #zycienakrawedzi

  odpowiedzi (35)