Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (74)

Uwielbiam #logikarozowychpaskow. Jadę sobie z jedną taką moim autem, staję na światłach. Po mojej lewej widzę inne auto, a tam kobieta jedzie z dzieckiem na kolanach. Oczywiście w żaden sposób niezabezpieczonym. Wkurwiłem się mocno, bo dziecko niczemu nie jest winne a na pewno nie głupoty rodziców i wywiązuje się dialog. Różowa twierdzi, że może dziecko płakało i mama wzięła na ręce. xD PRZECIEŻ TO TYLKO 2 MINUTKI I NIC SIĘ NIE STAŁO. Zapytałem jej się tylko, czy wie, co dzieje się z takim dzieckiem przy nawet nie najmocniejszym uderzeniu w tył samochodu (godziny szczytu, dużo aut, mogło się coś takiego wydarzyć). Dostałem odpowiedź. ''Ciekawe jak ty byś zareagował jak by twoje dziecko płakało?'' Zapewne upewniłbym się, że jest prawidłowo zabezpieczone i przygotowane do jazdy. Wolę, żeby trochę popłakało a nie skrobać je z szyby.
    #gorzkiezale #takbylo #zalesie
    pokaż całość

odpowiedzi (96)

Patrzcie jak kobiety mają prosto w życiu. Nic nie muszą robić, nawet jak zrobią sobie zbiórkę na pomagam, będąc w pełni zdrową osobą i atrakcyjną, znajdą się cucki które będą wysyłać kasę. Jak nisko upadliście mężczyźni. Naprawdę, niech mi któraś z Was tylko powie, że nie macie łatwiej. Więcej programów skierowanych do Was, faworyzacja społczeństwa także, ulgi, zapomogi, wcześniejsze emerytury, a za niedługo jeszcze darmowe 1050 zł emerytury. W ogłoszeniach o pracę nawet widzę więcej prac dla Was, a także najem pokoji skierowany jest tylko wyłącznie do Was. Urodzić się kobietą to granie na poziomie ultra easy. #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #logikarozowychpaskow pokaż całość

odpowiedzi (112)