Wpis z mikrobloga

@pan_kleks8: No i widać że kłamiesz bo pół roku temu jeszcze nie było żadnego Discorda. Powstał dopiero koło 20 któregoś stycznia. A widziałem jak się udzielałeś tam w kwietniu a to nie jest pół roku tylko co najwyżej 3 miesiące.

Poza tym widać że jesteś lewakiem jak piszesz że wszystkie zmiany które ci się nie podobają są "faszystowskie".
No i widać że kłamiesz bo pół roku temu jeszcze nie było żadnego Discorda


@RuskiAgent1917: @Liesbaum: @Zuben: No widzicie. Powinienem olać wszystko i pamiętać każdą datę dokładnie. ALE wychwyciłem lepszy fragment: > A widziałem jak się udzielałeś tam w kwietniu a to nie jest pół roku tylko co najwyżej 3 miesiące.

@RuskiAgent1917: czy ty sprawdzasz i pamiętasz kiedy kto byl na discordzie?

Poza tym widać że jesteś lewakiem
@RuskiAgent1917: IPN czerwoną świnią jest
Wyciąg z ustaleń końcowych śledztwa:

Nie kwestionując idei walki o niepodległość Polski prowadzonej przez organizacje sprzeciwiające się narzuconej władzy, do których należy zaliczyć Narodowe Zjednoczenie Wojskowe należy stanowczo stwierdzić, iż zabójstwa furmanów i pacyfikacje wsi w styczniu lutym 1946 r. nie można utożsamiać z walką o niepodległy byt państwa, gdyż nosi znamiona ludobójstwa. W żadnym też wypadku nie można tego co się zdarzyło, usprawiedliwiać walką o